امروز : دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/02/13 - 16:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی

 

نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی:

ظرفیت های معدنی بندپی بابل قابلیت سرمایه گذاری دارد

نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی در بازدید از مسیر بالادستی رودخانه سجاد رود براستفاده از ظرفیت های معدنی بخش بندپی غربی و شرقی بابل تاکید کرد.

‘حسین نیازآذری’ روز پنجشنبه در حاشیه این بازدید در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: با توجه به طرح های عمرانی و ساختمانی در منطقه مرکزی مازندران تامین پایدار مصالح اولیه یک ضرورت است و انجام مطالعات آمایشی و طرح های سرمایه گذاری در این منطقه باید در اولویت برنامه ها باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با رعایت الزامات و استانداردهای زیست محیطی می توان از نعمت های خدادادی که بعنوان یک فرصت و ظرفیت در منطقه می باشد، به نحو مطلوب که به نفع مردم منطقه به خصوص اهالی جنوب شهرستان باشد، استفاده کرد.

وی گفت: با ایجاد شهرک تولید مصالح ساختمانی و صنایع جانبی تحولی شگرف در این منطقه ایجاد خواهد شد و اقتصاد و اشتغال جنوب بابل را متحول می کند.

وی افزود: نقش کلیدی تامین مصالح اولیه برای طرح های عمرانی در نزدیکی معادن جنوب بابل فرصت و زمینه مناسب ویژه برای سرمایه گذاری است.

‘نیازآذری’ خواستار تشکیل ستاد تحول و سرمایه گذاری معدنی در جنوب شهرستان بابل شد.

وی همچنین از استانداری مازندران، سازمان صنعت، معدن، تجارت، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، آب منطقه ای، بانک ها و شرکت های بخش خصوصی و ساختمانی خواست از ظرفیت ملی منطقه برای تولید و تامین مصالح با کیفیت همکاری و برنامه ریزی کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين