امروز : پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2014/12/03 - 9:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار شهردار و شورای اسلامی بابل با فرمانده بسیج سپاه ناحیه بابل به مناسبت هفته بسیج

دیدار شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهربابل با فرمانده بسیج سپاه ناحیه بابل به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل: بمناسبت هفته بسیج شنبه مورخه 8/9/93 مهندس عسکری شهردار بابل  به همراه  اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، به منظور عرض تبریک و تعامل هرچه بیشتر، دیداری با فرمانده بسج سپاه ناحیه بابل داشتند.

        

در این دیدار صمیمانه که در محل فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج بابل برگزار شد، مهندس کاردگر رئیس محترم شورای اسلامی بابل گفت: ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب با تبریک فرا رسیدن این ایام به همه بسیجیان غیور، بصیر و دلاور آرزومندم در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر داهیانه‌ی رهبری معظم انقلاب، شاهد فراگیری بیش از پیش پیام الهی و تفکر بسیجی در کشور باشیم

سپس مهندس عسکری ضمن عرض تبریک این ایام گفت: هفته مبارک بسیج فرصت مغتنمی است برای بازخوانی مجاهدت ها، ایثارها و مقاومت های بسیجیان بصیر و آگاه که با از خود گذشتگی در تمام عرصه با پاکی و زلالیت از این مرزوبوم  پاسداری نموده اند .

عسکری در ادامه به بیان اهمیت بسیج و نقش و جایگاه آن در کشور اشاره کرد و از اقدامات انجام شده توسط این نهاد مردمی در زمینه های مختلف تقدیر نمود.

شهردار بابل در ادامه گفت: شهرداری در همایش 15 هزار نفری و یادواره 1700 شهید شهرستان با تمام توان حضور داشته و جهت کمک  در کارهای فرهنگی یک پای کار هستند.

در پایان سرهنگ محمدپورگفت: از شهرداری و شورای اسلامی شهر که از سالهای گذشته تا کنون در برنامه های ملی و شهرستانی مانند: راهیان نور، سالگرد امام(ره) و هفته دفاع مقدس و بسیج ما را همیشه همیاری نمودند تشکر و قدردانی می نمایم.

 

دیدگاه بسته شده است.

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين