امروز : یکشنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/07/01 - 14:12 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمربی جدید روسیه: محکوم به برد ایران هستیم

الکساندر کلیمکین مربی سابق و سرمربی کنونی تیم ملی والیبال روسیه پس از ورود به تهران گفت: برای جلوگیری از سقوط تیم به دسته B باید در تمام بازی های مقابل ایران را به پیروزی برسیم.

 

۵۸۶۴۶

 

به گزارش بابل نومه وبه نقل از ورزش سه، بامداد چهار شنبه تیم ملی والیبال روسیه به تهران رسید تا تیم به هتل المپیک برود و آماده بازی با ایران شود. این تیم با سر و شکلی جدید روسیه را ترک کرد و حالا سرمربی جدیدی دارد که تا چند روز پیش دستیار مرد اول مستعفی روس ها بود. الکساندر کلیمکین چون به زبان انگلیسی مسلط نبود در ابتدا راغب به انجام گفت و گو نبود اما به محض ورود در فرودگاه به خبرنگار «ورزش سه»گفت:

پرواز و سفرتان به ایران چطور بود؟

پروازمان خیلی خوب. هواپیما و صندلی ها هم عالی بود و با راحتی رسیده ایم.

چرا انقدر دیر به ایران آمده اید؟ وقت کافی دارید برای تمرین کردند دارید؟

نه به نظرم وقت خوبی است. تیم شکل خوبی دارد و آماده هستیم. مشکلی وجود ندارد که دیر آمده ایم. مسابقات هم جمعه و شنبه هستند و ۲ روز زمان تمرین داریم و این اندازه برای ما کافی است.

چه اتفاقی برای تیم شما افتاده است که قبل از سفرتان به ایران ورنوکوف تیم را ترک کرد و حالا به ایران نیامده است؟

او فقط مریض است. به خاطر اینکه حالش خوب نبود، نتوانست همراه با تیم بیاید.

اما ما اخبار تیم روسیه را از رسانه هایتان دنبال می کنیم و آنها نوشته بودند که سرمربی شما استعفا داده است!

ما اصلا نمی خواهیم درباره او فکر کنیم. اصلا تیم در شرایط خوبی قرار نداریم. فقط آمده ایم تا بدون اینکه به کسی و گذشته فکر کنیم، بازی خودمان را انجام دهیم.

روسیه در رده چهارم قرار دارد و شانس صعود آن به فینال کاملا صفر است. با چه هدفی به تهران آمده اید؟

ما الان در ایران باید برای یک شرایط سخت بجنگیم. در حال حاضر تیم استرالیا بالاتر از ما در دسته A لیگ جهانی قرار دارد. ما باید این ۲ مسابقه را پیروز شویم و امتیاز کامل بگیریم تا بالاتر از استرالیا قرار بگیرم. ما به امتیازات کامل با ایران احتیاج داریم، وگرنه به دسته B لیگ جهانی سقوط نکنیم و این اتفاق خوبی برای تیم ملی روسیه نیست. می خواهیم تمام تلاشمان را بکنیم تا این شرایط را تغییر دهیم. این مسابقه خیلی برای ما مهم است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين