امروز : پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/02/16 - 15:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان؛

هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ باشگاه‌های کشور جام آزادگان در گروه چهارم پیگیری شد که در یکی از بازی‌های برگزار شده، تیم بهمن شیراز برابر تیم خونه به‌خونه بابل به تساوی رسید.

تیم‌های بهمن شیراز و خونه به خونه بابل عصر دیروز یکی از مسابقات مهم هفته هفدهم لیگ آزادگان را برگزار کردند که در این بازی تیم بهمن شیراز برابر حریف به تساوی بدون گل رسید و جمع امتیازات خود را به عدد 28 رساند.

در این دیدار تیم بهمن که برای کسب 3 امتیاز به میدان رفته بود در گلزنی بی‌دقت عمل کرد و با وجود ارائه یک بازی خوب و رو به جلو نتوانست به گل برسد تا بهمن برای سومین هفته متوالی دور از پیروزی بماند.

تساوی نماینده فارس برابر خونه به‌خونه بابل سبب شد رقابت سایه‌به‌سایه بهمن شیراز، شهرداری زنجان و سپیدرود رشت و البته خونه به خونه بابل در صدر جدول گروه چهارم لیگ آزادگان ادامه پیدا کند.

بهمن شیراز در مسابقات گذشته خود 8 پیروزی، 4 تساوی و 3 شکست در کارنامه دارد و با 28 امتیاز بالا‌تر از خونه به خونه بابل 28 امتیازی و پایین‌تر از سپید رود رشت 31 امتیازی و شهرداری زنجان 29 امتیازی در رده سوم قرار دارد و رقابت سنگینی با حریفان خود در هفته‌های آینده در پیش دارد.

صعود تیم فوتبال بهمن شیراز به مرحله بعدی این مسابقات قطعی شده اما نماینده فارس باید تلاش کند با صدرنشینی در این گروه قرعه بهتری در مرحله بعدی داشته باشد.

تیم‌های هدف سمنان، شهدای جویبار، الوند همدان، شهرداری دزفول و گرند بجنورد دیگر تیم‌های حاضر در لیگ آزادگان و همگروه با بهمن شیراز را تشکیل می‌دهند ضمن اینکه تیم گهر دورود از این گروه انصراف داده است.

بهمن شیراز به همراه تیم سپید رود رشت دارای بهترین خط دفاع در بین تیم‌های حاضر در لیگ آزادگان است و فقط 9 گل در 14 بازی دریافت کرده است.

فوتبال شیراز علاوه بر بهمن، تیم فجر شهید سپاسی را در لیگ دسته اول فوتبال ایران و 4 تیم در لیگ آزادگان در حال مسابقه دارد و تیم‌های شیرازی در لیگ‌های پایه فوتبال ایران فعالیت می‌کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين