امروز : پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/07/03 - 13:30 ذخیره فایل ارسال به دوستان

روش ابتکاری داعش برای فرار

اعضای گروهک تکفیری داعش برای فرار از ارتش عراق راه های مختلفی را امتحان می کنند.

به گزارش بابل نومه به نقل از باشگاه خبرنگاران: پوشیدن لباس زنانه و تغییر چهره از جمله راه هایی است که توسط اعضای گروهک تروریستی داعش برای فرار از دست نیروهای ارتش عراق دیده شده است اما به تازگی روشی محترمانه تر برای فرار از این گروهای تکفریری دیده می شود.

این افراد از زمانی که حملات و ترورهای وحشیانه خود را به مردم بی دفاع عراق آغاز کردند دلیلشان را پایبندی به اعتقادهای مذهبی و قوانین سفت و سخت خاص خودشان می دانستند و هرجا که بیانیه یا اعلامیه ای صادر می کردند تخطی از این قوانین را به اشد مجازات می رساندند.

اما همانطور که از ابتدا مشخص بود تروریست های تکفیری نه تنها پای اصول اعتقادی خودشان هم نماندند بلکه هر جا که لازم شد برای فرار از دست نیروهای ارتش عراق تمام اعتقادتشان را فراموش می کنند.

در این میان از عکس ها و تصاویری که در چند ماه گذشته منتشر شده نشان می دهد تروریست های تکفیری پس از ضربات محکم نیروهای ارتش عراق به ترفندهای ابتکاری برای فرار متوسل شدند.ترفندهایی همچون:پوشیدن لباس زنانه به همراه آرایش غلیظ،تراشیدن ریش و موهای بلند،پوشیدن لباس نظامیان ارتش عراق و پنهان شدن در میان حیوانات اهلی و….

عکس زیر نشان می دهد این سبک پوشش ظاهری آنها فقط در زمان امنیت و آرامش است و با به خطر افتادن جانشان کوچکترین اعتقادی به اصول خود ندارند.

۲۹۹۲۹۱_۱۵۰۲۹۹۲۹۰_۴۲۴

 

.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين