امروز : سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/07/04 - 16:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

به کسب مدال امید زیادی دارم

رجبی: یونورسیاد راه ورودم به تیم ملی است

daneshjoyan94-jahani-m

سعید رجبی تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم تیم ملی دانشجویان ایران که در رده سنی نوجوانان مدال طلای قهرمانی آسیایی را بدست آورده بود حالا برای نخستین بار به رده سنی بزرگسالان راه یافته و برای شرکت در بیست و هشتمین دوره مسابقات یونیورسیاد به همراه تیم ملی تکواندوی دانشجویان راهی کره جنوبی شده است. وی در رابطه با این مسابقات به سایت فدراسیون تکواندو گفت: خداراشکر تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و بازیکنان در آمادگی کامل به سر می برند. همه ما تلاش خواهیم کرد تا در این دوره نیز بتوانیم قهرمانی گذشته‌مان را تکرار کنیم.

رجبی با اشاره به اینکه هدف او بعد از مسابقات دانشجویان جهان حضور در تیم ملی تکواندوی بزرگسالان ایران است، اظهار داشت: پس از رقابت های یونورسیاد می خواهم به طور جدی برای حضور در تیم ملی بزرگسالان تلاش کنم تا در جمع ملی پوشان قرار بگیرم.

وی تصریح کرد: در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا من با فرزان عاشورزاده و ابوالفضل یعقوبی هم دوره بودم، پس از پایان یافتن رده سنی نوجوانان، در آن زمان فرزان به دلیل بلندی پاها و قدش این فرصت را پیدا کرد تا حریفانش را شکست دهد و همچنین ابوالفضل یعقوبی نیز با شکست رقبایش راهی تیم ملی شد اما من در گروهی سخت قرار گرفته بودم و باید با مهدی خدابخشی مبارزه می کردم که متاسفانه نتوانستم به تیم بزرگسالان راه پیدا کنم. اما حالا عزمم را جزم کرده ام تا بتوانم با خوش‌رنگترین مدال یونورسیاد، استارت دوباره‌ای برای تیم ملی داشته باشم.

رجبی در پایان خاطرنشان ساخت: در مدت برگزاری اردوها تمام تلاشم را انجام دادم تا به آمادگی لازم دست پیدا کنم. رقیبان سختی در کره جنوبی خواهیم داشت اما به کسب مدال بسیار امیدوارم.

بیست و هشتمین دوره مسابقات دانشجویان جهان در بخش تکواندو، طی روزهای ۱۶ تا ۲۲ تیرماه در ۲ بخش پومسه و کیوروگی به میزبانی “گوانگجو” کره جنوبی برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين