امروز : دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/02/20 - 9:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیم‌های فوتبال بانوان نیازمند حمایت هستند

تیم‌های فوتبال بانوان نیازمند حمایت هستند

نائب رئیس هیئت فوتبال مازندران از نبود اسپانسر و حمایت نکردن مسئولان شهرستانی از فوتبال بانوان انتقاد کرد و گفت: تیم‌های فوتبال بانوان نیازمند حمایت هستند.

فاطمه بوداغی امروز در گفت‌وگو  در قائم‌شهر با اشاره به اینکه سال 94 برنامه‌های جدیدی برای پیشرفت فوتبال و فوتسال بانوان مازندران پیش رو داریم، اظهار کرد: با فعال‌ کردن تعدادی از کمیته‌های رشته ورزشی فوتبال و فوتسال تصمیم داریم با قدرت بیشتری در سال آینده گام برداریم.

وی با بیان اینکه امسال، میزبانی مسابقات فوتسال بانوان کشور در شهرستان بابل انجام می‌شود، افزود: تیم بابل در گروه خود دارای مقام نخست تا دور برگشت است.

بوداغی با اشاره به اینکه با توجه به استعداد خوبی که در مازندران وجود دارد ولی همیشه از نبود یک اسپانسر خوب در بخش بانوان در رنج هستیم، یادآور شد: باید تدابیری در این حوزه انجام شود تا هر شهری از یک اسپانسر خوب در تیم بانوان بهره ببرد.

وی به مقام قهرمانی بابل در کشور اشاره کرد و افزود: با این وجود، هیچ مسئول و اسپانسری از آن‌ها حمایت نکرد و بازیکنان با قبول هزینه‌ها، خودشان مسابقات را برگزار می‌کنند و لازم است مسئولان شهرستانی تیم‌های بانوان خود را حمایت کنند.

نائب رئیس هیئت فوتبال بانوان مازندران با اشاره به اینکه این تیم در لیگ یک و دو استان و لیگ کشور تیم‌های فعالی دارد و جز هیئت‌های برتر فوتبال بانوان است، گفت: قائم‌شهر دارای استعداد‌های بسیاری است و اگر از اسپانسر خوبی بهره بگیرد در سال آینده سهم کشوری در اختیار تیم فوتسال بانوان قائم‌شهر قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس، شهرداری نوشهر در لیگ برتر، هیئت فوتبال آمل در لیگ یک استانی، طلایی‌پوشان نود در لیگ یک کشور، هیئت چالوس در لیگ یک کشور، صدرای نیکا در لیگ دو استان، تیام بابل در لیگ جوانان و خزرپوشان فوتبال ساحلی از جمله تیم‌های قدرتمند مازندران هستند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931129001005#sthash.x7qaJIFb.dpuf

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين