امروز : پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/02/27 - 19:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تهیه نرم افزار موبایل بابل نما

شهردار بابل پیشاپیش با آرزوی اینکه روزهای  پایانی سال با بهروزی و کامیابی سپری گردد وسال پیش رو را سالی برای شروعی نو و سرشار از امید و پویایی وتلاش برای موفقیت های هرچه بیشتر برای همه شهروندان عزیز و مسئولین محترم باشد، از اقدامات گسترده این شهرداری برای شهروندان و گردشگران نوروزی بابل خبر داد که  نکته قابل‌توجه، استفاده شهرداری از امکانات و ابزار دیجیتال برای راهنمایی گردشگران نوروزی است که در حوزه نرم افزار موبایل، نقشه و اطلاع رسانی انجام داده است. ایشان افزود: این نرم افزار جامع دارای امکانات متعددی در جهت اطلاعات جاذبه‌های گردشگری، اماکن مذهبی، فرهنگی و تاریخی و نقشه آفلاین با قابلیت نمایش موقعیت مکانی بوده که لینک دریافت آن در ذیل همین خبر قرار داده شده است.

امکانات نرم افزار موبایل بابل نما

ü     نرم افزاری کارآمد به همراه بانک اطلاعات گردشگری و نقشه کارآمد آفلاین(با ۴ زوم مختلف).

ü   در این برنامه تمام مکان های گردشگری اعم از تاریخی ، مذهبی ، جاذبه های طبیعی (آبگرم ، دریاچه ها ، آبشارها ، پارک های جنگلی و ….) معرفی و قابل مشاهده و رهگیری بر روی نقشه ی آفلاین.

ü   این برنامه تمام اطلاعات شهری (اعم از هتل ها و مسافرخانه ها ، رستوران ها ، مراکز خرید ، پایانه های مسافربری ، بیمارستان ها و درمانگاه ها ، داروخانه های شبانه روزی ، پمپ بنزین ها و حتی سرویس های بهداشتی) را در خود گنجانده که آدرس دقیق این اماکن نیز روی نقشه آفلاین قابل مشاهده می باشد .

ü     شما با روشن نمودن جی پی اس گوشی موبایل میتوانید موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه آفلاین مشاهده نمایید.

ü   بزودی شما عزیزان خواهید توانست از طریق همین نرم افزار به گردش مجازی (تصاویر ۳۶۰ درجه) در پارک ها و بوستانهای این شهر بپردازید، منتظر بروز رسانی های بعدی ما باشید…

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين