امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/02 - 14:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان

این خودروها کمترین فروش را دارند

ام‌وی‌ام ۱۱۰، تندر ۹۰ اتومات، کیا پیکانتو، میتسوبیشی لنسر ۱۶۰۰، سوزوکی گراند ویتارا و سوناتا کمترین سهم بازار را در گروه‌های قیمتی خود دارند.

 به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایسنا،براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ترکیب بازار خودروهای سواری ایران در نیمه دوم سال گذشته، در خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، خودروی ام‌وی‌ام ۱۱۰ با داشتن ۲٫۸ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نیز خودروی تندر ۹۰ اتومات با ۰٫۲ درصد سهم بازار در این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است. در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نیز خودروی کیاپیکانتو با داشتن یک درصد سهم بازار این گروه، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا صد میلیون تومان نیز خودروی میتسوبیشی لنسر ۱۶۰۰ با داشتن ۲٫۷ درصد سهم بازار این گروه، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان نیز خودروی سوزوکی گراند ویتارا با داشتن ۳۹٫۵ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بیش از ۱۲۵ میلیون تومان نیز خودروی هیوندا سوناتا با داشتن ۴٫۹ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين