امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/03 - 9:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

هاشمی‌رفسنجانی: بنا دارم در انتخابات مجلس خبرگان شرکت کنم

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دو انتخابات مجلس و خبرگان بسیار مهم و جزء مهمترین انتخابات ما هستند، هرکس تعهد اسلامی و ملی دارد، باید خودش را آماده کند و در انتخابات حضور داشته باشد.

 

۵۲۶۷-۲۱۰x140

به گزارش بابل نومه، هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که با هفته‌نامه طلوع صبح گفتگو می‌کرد٬ در پاسخ به سوالی در مورد اهمیت دو انتخاباتی آتی (مجلس و خبرگان) گفت: این دو انتخابات بسیار مهم و جزء مهمترین انتخابات ما هستند. هرکس تعهد اسلامی و ملی دارد، باید خودش را آماده کند و در انتخابات حضور داشته باشد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: کسانی که خود را صالح می‌دانند، نامزد شوند و اگر در آن سطح نیستند، برای رأی دادن بیایند. اینجا بسیار مهم است و نتیجه‌اش هم به همه‌ ایرانی‌ها بر می‌گردد. اینگونه نیست که یک عده ببرند و یک عده ببازند. نتیجه‌ مثبت و منفی‌اش به همه برمی‌گردد. لذا خوب است که همه کسانی که احساس ملی‌گرایی دارند یا اسلامی یا انقلابی هستند و هر چه که هستند و یا هر سه هستند، بیایند و در انتخابات شرکت کنند و بی‌تفاوت نباشند.

ایشان در پاسخ به این سئوال که “آیا حضرتعالی قرار است تحرکی داشته باشید؟”، گفت: من در مجلس نمی‌توانم شرکت کنم، ولی بنا دارم در خبرگان شرکت کنم.

 

۰۲۳

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين