امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/03 - 23:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کوچکترین و بزرگترین آپارتمان‌های تهران

بزرگترین آپارتمان‌های قابل خرید و فروش شهر تهران در فرمانیه، کامرانیه، فلکه دوم تهرانپارس، زعفرانیه، صاحبقرانیه، باغ فردوس، محمودیه و خیابان فرشته قرار دارد.
خبرگزاری ایسنا: وب سایت جست‌وجوی هوشمند ملک، متوسط متراژ آپارتمان‌های مسکونی منطقه یک تا سه که در شمال تهران قرار دارد، بزرگتر از دیگر مناطق شهر تهران است. طبق اطلاعات ثبت شده در وب سایت اسکانو، متوسط متراژ این هشت محله که در شمال و شرق تهران واقع شده‌اند بالای ۲۰۰ متر مربع است.

فرمانیه با آپارتمان‌هایی که متوسط متراژ آن۲۶۱ متر مربع است، دارای بزرگترین واحدهای مسکونی شهر است. پس از آن آپارتمان‌های کامرانیه با ۲۵۶ متر، فلکه دوم تهرانپارس با ۲۴۷ متر، زعفرانیه با ۲۳۰ متر، باغ فردوس با ۲۲۰ متر، صاحبقرانیه با ۲۱۹ متر، محمودیه با ۲۱۸ متر و فرشته با ۲۱۴ متر وسیع‌ترین واحدهای مسکونی تهران را دارند.

طبق اطلاعات درج شده در اسکانو کوچکترین آپارتمان‌های شهر تهران نیز در خیابان‌های کارون، آهنگ، جی، هاشمی، وحیدیه، وحدت اسلامی، پلیس و خیابان فلاح قرار دارد.

متوسط متراژ آپارتمان‌های قابل خرید و فروش در خیابان کارون ۴۴ مترمربع است. آپارتمان‌های خیابان آهنگ ۴۶ متر، خیابان جی ۴۸ متر، خیابان هاشمی و وحیدیه ۵۳ متر، وحدت اسلامی ۵۴ متر و خیابان پلیس و فلاح نیز ۵۵ مترمربع است.

بین متراژ آپارتمان‌های نوساز و قدرت خرید مردم محله رابطه مستقیمی وجود دارد اما برخی از کارشناسان معتقدند بیش از قدرت خرید، قوانینی که شهرداری هر منطقه بر اساس شرایط هر منطقه وضع کرده‌اند متراژ بناهای نوساز را تعیین می‌کند.‌

گفتنی است اسکانو، نخستین بانک اطلاعات املاک ایران با استانداردهای جهانی است. وب سایت اسکانو، با ارائه خدمات رایگان به دفاتر مشاوران املاک، خریداران و فروشندگان ملک، یکی از فعال‌ترین وب‌سایت‌ها در این حوزه است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين