امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/05 - 22:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان

با چند حرکت آسان پوست خود را جوان کنید

۸۱۸۴۲

ماساژ صورت باعث افزایش گردش خون به بافت صورت شده، و در نتیجه پوست روشن تر، جوان تر ، می شود. ماساژ صورت همچنین باعث سفت شدن پوست، کاهش پف و چین و چروک می شود. ماساژ صورت به شل شدن عضلات صورت کمک کرده، که به نوبه خود باعث کاهش چین و چروک می شود. ماساژ صورت خطوط اخم، خطوط لبخند و پا کلاغی را از بین می برد. به ویژه برای افراد بالای ۴۰ سال بسیار توصیه شده است
پیدایش چین و چروک‌های دور، گوشه، بالا و کنار چشم بدترین اتفاق برای کسانی است که پا به سن می‌گذارند. چین و چروک‌هایی که مثل گسل‌ها و چین‌خوردگی‌ها هر وقت به آینه نگاه می‌کنید اعصاب‌تان را خرد می‌کند. همین‌هایی که مثل پنجه‌های کلاغ است و ردهایی روی پوست دور چشم‌تان انداخته که انگار هموار کردنش بعید به نظر می‌رسد. اما لطفا ناامید نشوید؛ برای هر دردی درمانی وجود دارد دیگر چه برسد به این پنجه‌های کلاغ. پنجه‌هایی که می‌توانید با ماساژ و راه‌های طبیعی خودتان در خانه از پس‌شان بربیاید تا از راهی که آمده‌اند، برگردند. همین حالا دست به کار شوید. با دست‌ها و انگشت‌های‌تان می‌توانید این چین‌ها را صاف کنید.
۱-با سرانگشتان خود ابروها را ماساژ دهید، به‌گونه‌ای که انگشت وسط که بلندترین انگشت است، روی ابروها حرکت کند و بقیه انگشتان، عضلات بالا و پایین ابرو را لمس کنند.
۲-وقتی به پایان ابرو نزدیک می‌شوید، با چرخشی به سمت پایین روی شقیقه‌ها را نیز لمس کرده و این کار را چند بار تکرار کنید.
۳- این ماساژ را در جهت خواب ابرو از داخل به سمت شقیقه‌ها و به مدت سه تا پنج دقیقه‌ تکرار کنید.
۴٫ با سرانگشت‌ها، از حرکت عضلات مطمئن شوید.
۵٫ با استفاده از عضلات گونه، لب‌های خود را جلو و عقب ببرید (لب‌ها را جمع کنید و دوباره به حالت عادی برگردید.)
۶٫ هر روز صبح وقتی می‌خواهید صورت‌تان را بشویید یک حوله یا یک لیف صورت سرد و تمیز را برای چند دقیقه روی چشم‌های‌تان بگذارید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين