امروز : چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2014/12/06 - 15:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نباید جلوی سخنرانی شخصیت‌های انقلابی مانند شریعتمداری را در دانشگاه‌ها گرفت

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: دانشگاه‌ها باید از آزادی لازم برخوردار باشد و نباید به گونه‌ای باشد که ما شاهد ممانعت از سخنرانی شخصیت‌های انقلابی و همسو با نظام در دانشگاه‌ها باشیم.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به لغو سخنرانی حسین شریعتمداری در دانشگاه امیرکبیر از سوی مسئولان این دانشگاه، گفت: دانشگاه‌ها باید از آزادی لازم برخوردار باشند.

وی اضافه کرد: فضای دانشگاه‌ها نباید به گونه‌ای باشد که از سخنرانی شخصیت‌های انقلابی چون حسین شریعتمداری که دارای دیدگاه‌ها و نظرات در راستای نظام و انقلاب دارند ممانعت به عمل آید.

ناصری همچنین تصریح کرد: اگر افرادی بخواهند در راستای ایجاد تنش در دانشگاه‌ها سخنرانی داشته باشند و سخنان آنها برخلاف منویات امام(ره) و رهبری باشد طبیعی است که باید از فعالیت آنها ممانعت به عمل آید اما افرادی اما نباید ما شاهد جلوگیری و ممانعت دانشگاه از سخنرانی شخصیت‌های انقلابی باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، طبق برنامه‌ریزی انجام شده بنا بود تا حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر سخنرانی کند که این سخنرانی از سوی مسئولین این دانشگاه لغو شد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين