امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/07 - 17:22 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

چند خبر از دربی اصفهان

باشگاه سپاهان برای هواداران این تیم برای دیدار امشب دربی اصفهان تمهیداتی را اندیشیده است.
دربی اصفهان

دربی اصفهان

طرفداری- تیم فوتبال سپاهان اصفهان از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میهمان ذوب‌آهن خواهد بود تا به این ترتیب دیدار رفت دربی اصفهان را برگزار کند.

بر همین اساس و پس از اینکه به خاطر همزمانی این دیدار با فینال فوتسال جام باشگاه‌‌های آسیا، دربی اصفهان از ساعت ۱۹:۳۰ به ۲۱ موکول شد، با توجه به فاصله زیاد ورزشگاه فولادشهر تا مرکز شهر اصفهان، نگرانی‌هایی مبنی رفت و آمد هواداران دو در ساعت پایانی شب به وجود آمد.

با این حال باشگاه سپاهان برای سهولت رفت و آمد هوادارانش تمهیداتی را اندیشیده است تا در این خصوص هواداران این تیم با مشکلات کمتری مواجه شوند.

حمید باقری، مدیر روابط عمومی سپاهان در همین خصوص به خبرنگار ورزشی فارس گفت: با توجه به اینکه ساعت دیدار مقابل ذوب‌آهن تغییر کرده و پایان این دیدار با ساعات پایانی شب همراه خواهد بود، این امر ممکن است مشکلاتی را برای هواداران به وجود بیاورد.

وی با بیان اینکه هواداران سپاهان نسبت به برگزاری دربی اصفهان در ساعت ۲۱ نگرانی نداشته باشند، افزود: بر همین اساس باشگاه سپاهان با تدارک چند دستگاه اتوبوس در سطح شهر برای رفتن هواداران به ورزشگاه و همچنین در ساعت ۲۳ برای بازگرداندن این تعداد هوادار به شهر اصفهان، تمهیدات لازم را به عمل آورده است.

همچنین  محمدمهدی رمضانی در گفت و گو با فارس، با اشاره به تغییر ساعت دربی اصفهان در هفته دوم لیگ برتر گفت:

این مسابقه ساعت ۲۱ امشب برگزار می‌شود و باشگاه ذوب آهن ۷۰ دستگاه اتوبوس به هوادارانش در نقاط مختلف شهر اصفهان اختصاص داده تا رفت و آمد آنها برای حضور در ورزشگاه فولاد شهر در دیدار امشب تسهیل شود.  باشگاه سپاهان هم برای هواداران خود اتوبوس هایی اختصاص داده تا تماشاگران آن تیم نیز بتوانند راحت در ورزشگاه حاضر شوند.

برچسب ها :
,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين