امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/07 - 17:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

سرمربی اوساسونا تائید کرد:انصاریفرد به پانیونیوس پیوست

به گزارش “ورزش سه”، طبق ادعای واسیلوویچ، انصاری فرد هم اکنون در یونان مشغول گذراندن تست های پزشکی باشگاه پانیونیوس است. این خبری است که بازتابی وسیع در رسانه های یونانی داشته و همه آنها این خبر را به عنوان یک انتقال قطعی منتشر کرده اند. انصاریفرد پس از نیما نکیسا و علیرضا منصوریان، سومین بازیکن سرشناس ایرانی است که در لیگ یونان حضور یافته است.

پیتر واسیلوویچ در خلال صحبت هایش درباره اوساسونا درباره وضعیت کریم انصاریفرد گفت: این بازیکن در تست پزشکی این تیم یونانی شرکت کرده اما هنوز قراردادش را با تیم پانیونیوس قطعی نشده است. بین کریم و این باشگاه اسپانیایی مسائل مالی وجود دارد که باید مورد حل و فصل قرار گیرد.

تیم پانیونیوس با پیراهن سفید در رقابت های این فصل لیگ یونان شرکت خواهد کرد و نام کریم انصاریفرد در ویکی پدیای این تیم ریشه دار یونانی درج شده است. جز کریم انصاریفرد یک بازیکن غنایی و دو بازیکن آلبانیانی و یک آرژانتینی در جمع این تیم حضور دارند.


آلوارو رکوبا، بازیکن اروگوئه ای سابق اینتر میلان از مشهورترین بازیکن خارجی تاریخ این باشگاه محسوب می شد. پانیونیوس آخرین بار در فصل ۲۰۰۸ در رقابت های اروپایی اینترتوتو حضور داشته است و البته هرگز موفق به قهرمانی در لیگ این کشور نشده و فصل گذشته را با کسب رتبه سیزدهم به پایان رساند.

کریم انصاریفرد با سابقه دو بار آقای گلی در فوتبال ایران در فصل گذشته عازم اروپا شد و در فصل جدید به دنبال این است که آغازی جدید در زندگی حرفه ای اش داشته باشد. مهاجمی که به نظر می رسد می تواند در کنار امثال سردار آزمون و علیرضا جهانبخش و رضا قوچان نژاد خط حمله تیم ملی را بیمه کنند.

برچسب ها :
,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين