امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/07 - 18:03 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

ووشوی ایران با دو مدال نقره آغاز کرد

ووشو

ووشو

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، این دوره از مسابقات صبح امروز با برگزاری مراسم افتتاحیه و رژه بیش از ۲۰ تیم شرکت کننده به میربانی چین در شهر”شیلین هوت” و در مجموعه ورزشی “شیلین گل” آغاز شد. در این مراسم با حضور خوب علاقمندان به ووشو و مقامات کنفدراسیون ووشو آسیا و مسئولان استان مغولستان داخلی سخنرانی کرده و به حاضران در این مسابقات خیرمقدم گفتند. نماینده ورزشکاران و داوران نیز سوگندنامه مخصوص رعایت ضوابط جوانمردی را ادا کردند.

بعد از پایان این مراسم رقابتها به صورت رسمی آغاز شد که نمایندگان کشورمان موفق به کسب دو مدال نقره شدند. سوگند گلشنی اولین مدال آور کاروان اعزامی کشورمان بود. وی موفق شد در فرم “دائو شو” با کسب امتیاز ۹.۶ صاحب نشان نقره شد. “شام هویی یو” از هنگ کنگ با ۹.۳۲ اول شد. “نادیا پرماتا” با ۸.۹۷ نیز شود.

در فرم ” چانگ چوان” بانوان نیز نمایندگان چین، هنگ کنگ و مالزی به ترتیب اول تا سوم شدند. در این فرم، فاطمه جزینی نماینده کشورمان با ثبت امتیاز ۹.۱۸ ششم شد و نازنین بازدار دیگر ووشوکار کشورمان با امتیاز ۹.۱۵ در مکان هشتم ایستاد.

سپیده شاکری موفق به کسب مدال نقره شد

همچنین در فرم “نان چوان” سپیده شاکری با کسب امتیاز ۹.۲۰ مدال نقره را به خود اختصاص داد. در این فرم نفراتی از ویتنام و ماکائو نیز به ترتیب اول و سوم شدند. در فرم “دائو شو” پسران، مجید حسنلو با وجود ارائه یک نمایش زیبا، با امتیاز ۹.۲۹ یک امتیاز برای کسب عنوان سوم و مدال برنز کم آورد و چهارم شد. “لاوتس هنگ” از هنگ کنگ، “یانگ تائه هیوک” از کره جنوبی و “هوانگ چیونگ ای” از چین تایپه به ترتیب اول و سوم شدند. ضمن اینکه سیدمحمد حسینی در فرم گون شو نیز با امتیاز ۹ به عنوان ششمی قناعت کرد.

برچسب ها :
,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين