امروز : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/08 - 14:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سلمان حدادی ( مولوی وهابی شیعه شده) در اینستاگرامش نوشت: شیعه سپه چک پنجاه هزاریِ اصل است

خوش به حال همه شیعیان، خوش به حال شما که از بچگی شیعه بودید. واقعا خوش به حال شما. من از بیرون آمده. شما مثل ماهی در آب هستید نمی دانید بیرون هیچ خبری نیست.

به گزارش بابل نومه سلمان حدادی، مولوی وهابی شیعه شده، که بارها در فضای مجازی وهابیون را به مناظره دعوت کرده است و سوالهای زیادی را مطرح کرده تا جوابی از آنها دریافت کند. اما همچنان هیچ پاسخی از وهابیت داده نشده است. اینبار در صفحه ی اینستاگرامش فیلمی از یک وهابی منتشر کرده است و نوشته است این از اعتقادات همه ی  وهابی هاست فقط بعضی ها پنهانش می کنند .

سلمان

سلمان میگوید: وقتی اینها استدلال ندارند اینطوری هستند فحش تهمت دروغ و فتوای قتل مال ناموس شیعه حلال میدهند چون هیچ منطق و حقانیتی ندارند اما شیعه ی عزیز ما حق است برای همان همیشه با آرامش و استدلال پیش میرویم.

خوش بحال همه شیعیان، خوش به حال شما که از بچگی شیعه بودید. واقعا خوش به حال شما. من از بیرون آمده. شما مثل ماهی در آب هستید نمیدانید بیرون هیچ خبری نیست. مثل شاهزاده هستید در قصر، نمیدانید بیرون چه خبر است. اما من بودم و میدانم بیرون جز دروغ و نیرنگ در دین هیچی دیگر ندارد. فقط فقط فقط شیعه حق است لاغیر. فکر می کنید اونها نماز اول وقت می خوانند خوبه؟

حدادی مثالی میزند و میگوید : شما یک سپه چک پنجاه هزاری اصل دارید که کهنه است اما یکی یک گونی سپه چک دارد تازه اما تقلبی. بانک مال شما را قبول می کند نه آنهارا.مطمئن باشید آنها هرچقدر هم نماز و روزه بگیرند با صورت در آتش هستند. اما شیعیان شاید کمی بعضی از ما تنبل باشیم در نماز. اما نماز ما، روزه ی ما مثل آن سپه چک اصل و نماز آنها مثل تقلبی است.

سلمان حدادی، متولد سال ۱۳۶۱ در شهرستان سنندج است. او از پدری سنی و مادری شیعه به دنیا آمد. سلمان بعد از اتمام دبیرستان، ۳ سال دوره ی تکمیلی حوزه را در زاهدان و مسجد مکی گذراند و پس از مولوی شدن، ۴ ماه هم به رایوند پاکستان، برای آموزش یک دوره کامل نحوه ی تبلیغ و جذب رفت. که بعد طی یک ماجرای تکان دهنده و شنیدنی شیعه شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين