امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/08 - 22:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

نقش پررنگ‌ یک دلال در دروازه‌ پرسپولیس!

طرفداری- برانکو اگرچه برای اینکه مطالبات خود را سر وقت بگیرد، دلخوری‌ اش از نحوه یارگیری پرسپولیس را علنی نمی‌کند و به قول خودش در ظرفی که از آن غذا می‌خورد، آب دهان نمی‌اندازد (!) اما گویا او که بعد از گاف بزرگ ایمان صادقی مقابل پدیده، به دوستانش گفته بود انتخاب من وحید طالب‌لو بود و اگر طالب‌لو به پرسپولیس می‌آمد، این مشکلات را نداشتیم، این بار هم در واکنش به سوتی صادقی، گفته باشگاه صادقی را به من تحمیل کرد. البته برخی منابع آگاه حرف برانکو را تأیید می‌کنند.

صادقی

صادقی

به گزارش خبر ورزشی، به ادعای این اشخاص که از نحوه یارگیری پرسپولیس اطلاع دارند صادقی را یکی از دلالان که به وزارت ورزش هم رفت و آمد دارد، به پرسپولیس معرفی کرد و برانکو که ابتدا تمایل داشت طالب‌لو را بگیرد و بعد از آن سراغ سایر گزینه‌ها رفت تا لحظه آخر هم راضی به جذب صادقی نبود اما در نهایت برانکو در این ماجرا هم مثل داستان جذب محسن مسلمان یا حذف حمید علی‌عسگری کوتاه آمد. این وسط گناهی متوجه ایمان صادقی نیست. او به پرسپولیس آمده تا مجموعه سرخ سکوی جهش و پرتابش باشد اما آیا آن دلال به ظاهر محترم که با برخی تصمیم‌سازان مجموعه سرخ ارتباط دارد هم بی‌تقصیر است؟!

آیا واقعاً صادقی تحمیلی است؟!
برانکو هم برانکوی قدیم!

آدم‌های عاقل هرگز از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شوند، مگر اینکه دست و بال‌شان بسته باشد و چاره‌ای جز تکرار کاری که قبلاً جواب منفی داده، نداشته باشند. پرسپولیس هم الان حکم همان عاقلی را دارد که دست و بالش بسته است… پرسپولیس هفته اول از ایمان صادقی گزیده شد…؛ دروازه‌بانی که از ملوان به پرسپولیس آمد، گل مفت خورد و پرسپولیس مقابل پدیده در آزادی به مساوی قناعت کرد… عقل و منطق حکم می‌کرد صادقی در اهواز بازی نکند اما دست و بال برانکو بسته بود تا صادقی بازی کند و باز هم گل بد بخورد… تا محرومیت سوشا تمام نشود، پرسپولیس ناچار است بازهم به صادقی اعتماد کند اما سؤال اینجاست که چرا پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات دروازه‌بان مطمئن‌تری به خدمت نگرفت؟!

اینکه الان برانکو بگوید ایمان صادقی به او تحمیل شده، اصلاً منطقی نیست… برانکو اگر واقعاً از لحاظ فنی اعتقادی به صادقی نداشت، باید سفت و سخت می‌ایستاد و مانع جذب این دروازه‌بان می‌شد. وقتی پرسپولیس روی خط ناکامی باشد، هیچ‌کس حرف‌های برانکو در مورد تحمیل بازیکن را جدی نمی‌گیرد و هواداران پرسپولیس هم قطعاً با خودشان می‌گویند برانکو به عنوان یک سرمربی حرفه‌ای باید قاطع‌تر برخورد می‌کرد. یادش به خیر آن برانکویی که قاطع بود و زیر بار حرف زور نمی‌رفت!

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين