امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/09 - 11:39 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

ریوالدو: بی صبرانه منتظر دربی هستم

ریوالدو باربوسا به “ورزش سه” گفت که بی نهایت دربی را دوست دارد و بی صبرانه منتظر دربی ایران است.

ریوالدو

ریوالدو

زبان فارسی بلد نیستم

بزرگترین مشکل من در استقلال این است که هنوز زبان فارسی بلد نیستم و نمی توانم با بازیکنان در زمین ارتباط برقرار کنم. من به زبان پرتغالی صحبت می کنم و هیچکدام از بازیکنان به این زبان آشنا نیستم. باید کم کم زبان فارسی را یاد بگیرم تا بتوانم بهتر در خدمت استقلال باشم.

هفته اول هم می توانستم بازی کنم

زمان می برد که با جو تیم هماهنگ شوم چون از کشوری دیگر آمده ام و هنوز بازیکنان را به خوبی نمی شناسم. من در هفته اول هم می توانستم برای استقلال بازی کنم اما این

هواداران استقلال عالی هستند

وقتی به زمین آمدم و دیدم تماشاگران از بازی ام راضی هستند و من را تشویق می کنند خیلی لذت بردم. به هرحال حضور پر شور تماشاگران در بازی با ملوان نشان می دهد که چقدر استقلال تیم مهمی است و این موضوع واقعا خوشحال کننده است.

تماشاگران از من می خواهند عدد ۴ را نشان دهم

من در روزی اولی که در تمرین استقلال شرکت کردم تماشاگران از من خواستند که عدد ۴ را نشان بدهم. آنها به من گفتند که عدد ۶ را نشان ندهم و به همین دلیل هم وقتی با هواداران عکس می گیرم عدد ۴ را نشان می دهند. از همان روز اول تماشاگران استقلال برخورد خوبی با من داشتند و این بازی انگیزه من را زیاد می کنم.

با رحمتی و حنیف دوست هستم

با مهدی رحمتی و حنیف عمران زاده خیلی نزدیک هستم و آنها به من خیلی کمک می کنند تا با جو تیم هماهنگ شوم. البته تمام بچه های ما رفتار خوبی دارند و من از حضور در استقلال کاملا راضی هستم.

استقلال هجومی بازی می کند

نکته مثبت استقلال این است که فوتبال را هجومی بازی می کند و من در صورت حضور در ترکیب اصلی می توانم در این تیم عملکرد خوبی داشته باشم. استقلال برابر ملوان در تمام بازی هجومی بازی کرد و فکر می کنم توانست تماشاگران خود را راضی کند.

بی صبرانه منتظر دربی هستم

من بی صبرانه منتظر هستم در دربی تهران برای استقلال بازی کنم. در برزیل دربی های زیادی را تجربه کرده ام و کلا بازی های حساس هیجان زیادی دارد. مطمئن هستم با بازیکنانی که استقلال دارد در این فصل موفق می شود و می تواند حداقل یک جام بگیرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين