امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/09 - 14:45 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

قهرمان اسکی چمن: فعلا خبری از پاداش نیست

به گزارش ورزش و به نقل از ایسنا مرتضی جعفری، به سطح بالای رقابت‌های جام‌جهانی اسکی چمن در دیزین اشاره کرد و گفت: این رقابت‌ها در سطح بسیار بالایی برگزار شد و بهترین‌های اسکی چمن در آن حضور پیدا کرده بودند و این در حالی است که من از نظر آمادگی نسبت به حریفانم در شرایط پایین‌تری بودم.

اسکی

اسکی

او ادامه داد: رقابت‌های جام‌جهانی، بالاترین سطح را در رشته اسکی چمن برخوردار است و همه اسکی‌بازان برتر جهان در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند.

قهرمانی اسکی چمن جهان با ابراز گلایه از پخش نشدن رقابت‌های جام‌جهانی دیزین از تلویزیون اظهار کرد: پخش این رقابت‌ها از تلویزیون می‌توانست یک اتفاق مهم به شمار آید، ولی از صدا وسیما برای پخش نشدن این رقابت‌ها دل‌چرکین هستم.

جعفری هم‌چنین در مورد اینکه آیا پاداشی برای کسب دو مدال در رقابت‌های جام‌جهانی برای او در نظر گرفته شده یا خیر نیز گفت: تاکنون چیزی در مورد پرداخت پاداش مطرح نشده و نمی‌دانم برای کسب این مدال جوایزی در نظر گرفته شده یا نه.

او اضافه کرد: در رقابت‌های روز اول نیز می‌توانستم مدال طلا را کسب کنم ولی به دلیل کمی بدشانسی این اتفاق رخ نداد. ولی در روز دوم با تمام توان به میدان رفتم و توانستم مدال طلا را کسب کنم.

قهرمانی اسکی چمن جهان با بیان اینکه رقیبانش تمرینات بیشتری را نسبت به او داشتند، گفت: رقیبانم تا پیش از رقابت‌های جام‌جهانی حداقل در هشت رقابت‌ جهانی حضور پیدا کرده بودند. من در شرایطی راهی رقابت‌های جام‌جهانی شدم که کم‌تر از یک ماه بود که بر روی پیست چمن دیزین تمرین می‌کردم.

جعفری افزود: با وجود برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی و خستگی ناشی از این رقابت‌ها و البته تمرینات پرفشاری که سپری کردم راهی رقابت‌های جام‌جهانی شدم. متاسفانه قبل از رقابت‌های جام‌جهانی دیزین در هیچ رقابت‌ بین‌المللی حضور نداشتم تا برآیندی از عملکرد رقیبانم داشته باشم.

او همچنین به حضور در رقابت‌های جهانی ایتالیا اشاره کرد و گفت: در این رقابت‌ها اسکی بازان بیشتری حضور پیدا می‌کنند و شرایط دشواری برای کسب مدال وجود دارد. با این حال برای کسب مدال طلا پا به این رقابت‌ها می‌گذارم و امیدوارم بتوانم با مدال این رقابت‌ها به اتمام برسانم.

قهرمانی اسکی چمن جهان در پایان خاطرنشان کرد: ایران در اسکی چمن پتانسیل بسیار بالایی برای رسیدن به عناوین برتر جهان را دارد و با حمایت بیشتر می‌توان شاهد موفقیت‌های بیشتری در این رشته بود.

سید مرتضی جعفری در رقابت‌های جام‌جهان اسکی چمن که در پیست دیزین برگزار شد در رشته مارپیچ سرعت مدال نقره کسب کرد و در بخش مارپیچ بزرگ نیز به مدال طلا رسید.

برچسب ها :
, ,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين