امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/09 - 14:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

سفر رییس فدراسیون جهانی بدن‌سازی به ایران

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، رییس و نایب رییس فدراسیون جهانی و رییس فدراسیون بدنسازی آسیا برای حضور در رقابت‌های جام الماس در جزیره کیش به ایران سفر می‌کنند.

بدن سازی

بدن سازی

 

در این رقابت‌ها که از ۱۰ تا ۱۲ مهرماه در جزیره کیش برگزار می‌شود، قهرمانان طراز اول پرورش اندام جهان به ایران سفر می‌کنند و به نفرات برگزیده مسابقات فیزیک، بادی کلاسیک و پرورش اندام علاوه بر حکم، مدال و جام قهرمانی، جوایز نقدی نیز تعلق می گیرد.

در سومین دوره مسابقات بین المللی جام الماس که زیر نظر فدراسیون جهانی(IFBB) برگزار می‌شود به نفر اول مبلغ هزار دلار، نفر دوم ۶۰۰ دلار و نفر سوم ۴۰۰ دلار جایزه نقدی اهدا می‌شود.

با احتساب اوزان و دسته‌های قدی مسابقات، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مجموعاً ۴۰ هزار دلار به قهرمانان این دوره از مسابقات بین المللی جام الماس جایزه نقدی اهدا می‌کند.

جام الماس (دایاموند کاپ) یکی از مسابقات معتبر فدراسیون جهانی بدنسازی است که نخستین بار در سال ۲۰۱۳ در کشور یونان و سپس در سال ۲۰۱۴ در کشور چین برگزار شد و ایران سومین برگزار کننده این رقابت‌ها به حساب می‌آید.

در این دوره از رقابت‌های جام الماس ۷ نفر از فدراسیون‌ جهانی از جمله رییس و نایب رییس فدراسیون جهانی، رییس کمیته داوران و رییس فدراسیون پرورش اندام آسیا به ایران سفر می‌کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين