امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/10 - 12:20 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرهنگ و هنر

آل پاچینو از دخترش خواست نام فامیلش را تغییر دهد!

بازیگر افسانه‌ای ۷۵ ساله هالیوود باور دارد که نام مشهور او می‌تواند باعث این شود که اولین فرزند او یعنی جولی ۲۵ ساله مورد آزار و اذیت رسانه‌ها قرار بگیرد.

 

bx0cpdjO7J

بازیگر افسانه‌ای ۷۵ ساله هالیوود باور دارد که نام مشهور او می‌تواند باعث این شود که اولین فرزند او یعنی جولی ۲۵ ساله مورد آزار و اذیت رسانه‌ها قرار بگیرد و از آنجا که دخترش می‌خواهد تهیه‌کننده خوبی باشد و جای پای پدرش بگذارد، آل پاچینو از او درخواست کرده تا به طور جدی به تغییر دادن نام فامیلی خود فکر کند.
پاچینو در این باره می‌گوید: «من هنوز هم به عنوان یک پدر احساس می‌کنم، که او اگر در زندگی خود آنهم در حالی که هنوز در آغاز راه است، نامی دیگر را انتخاب کند که قابل شناسایی نباشد برایش بهتر خواهد بود».
بازیگر «صورت زخمی» یک دوقلوی ۱۴ ساله با نام‌های آنتون جیمز و الیویا رز هم دارد که مادرشان بورلی دی‌آنجلوی بازیگر است، اما این دو نام خانوادگی مادرشان را انتخبا کردند.
آل پاچینو در ادامه گفت: «وقتی من خودم کارم را شروع کردم، همه چیز داشت اتفاق می‌افتاد و سریع هم اتفاق می‌افتاد. و من برای این که شناخته نشوم کلاه‌گیس سرم می‌گذاشتم و مردم در خیابان از کنارم رد می‌شدند، اما اگر کسی از من می‌پرسید که واقعا خودم هستم یا نه باید جواب درست می دادم و می‌گفتم «بله من آل هستم». اگر این را نگویم که احساس راحتی ندارد و من صادق نبوده‌ام، چون من واقعا این آدم هستم. من حتی به دخترم هم گفتم که شاید برایش آسان‌تر باشد که بخواهد نام دیگری را انتخاب کند اما او هم گفت: «من همین آدم هستم»

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين