امروز : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/10 - 12:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

چرا ژنرال از انزلی رفت؟

به گزارش “ورزش سه”، قلعه‌نویی با وعده بهشتی گزینه مالکیت ملوان به انزلی آمد تا تیمی در حد حضور در رتبه های بالای جدول آماده لیگ پانزدهم کند. اما از همان ابتدا هم معلوم بود که بهشتی آنطور که در رسانه ها مطرح کرده بود، شرایط مالی اداره ملوان را ندارد و خیلی زود با تصمیم دنیامالی رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان از کار برکنار شد.

بعد از این بود که امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت تا مشخص شدن تکلیف مالکیت باشگاه قرادادش را ثبت نکند و نکته عجیب اینجاست که او دو هفته با وعده دنیامالی مبنی بر حل شدن مشکلات مالی تیم حاضر شد ملوان را تمرین بدهد. اما اوضاع ملوان بدتر از چیزی بود که قلعه‌نویی در ابتدای حضورش در انزلی به آن فکر می‌ کرد. گفته می‌ شود در این مدت اطرافیان قلعه‌نویی مدام از او خواستند که این تیم را رها کند چون آنها معتقد بودند حضور در تیمی مثل ملوان جز خراب کردن کارنامه پرافتخارترین مربی لیگ‌برتر، چیز دیگری ندارد.

در نهایت بامداد امروز امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت که از سرمربیگری ملوان کناره گیری کند. هر چند که مشکلات مالی می‌ تواند تاثیر اصلی روی تصمیم قلعه‌نویی داشته باشد اما بی تردید شکست این تیم برابر استقلال هم در تصمیم او بی تاثیر نبوده است. امیر قلعه‌نویی هنوز هم یک مربی برنده محسوب می‌ شود و شاید وقتی تیمش را برابر استقلال ارزیابی کرده، به این نتیجه رسیده که این تیم شرایط موفقیت را ندارد.

قلعه نویی حالا با جدایی از ملوان بزرگترین آلترناتیو برای مربیان تیم های مدعی لیگ برتر محسوب می‌شود. به نظر می رسد او با توجه به کارنامه ای که دارد خیلی زود جذب اولین تیم مدعی می شود که نتواند نتایج دلخواهش را بگیرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين