امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/10 - 18:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ورزشی

سبک جدید بلیت فروشی در لیگ برتر

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، «مهدی فروتن» اظهار کرد: یکی از مطالبات چندین ساله تماشاگران مسابقات ورزشی و همچنین کارشناسان و اهالی ورزش، فروش بلیت مسابقات ورزشی بر اساس شماره صندلی است؛ امری که چندین دهه در کشورهای مختلف اجرایی شده لیکن به جهت موانع و مشکلات عدیده تا کنون در کشور انجام نشده است.

این مقام مسئول افزود: بر همین اساس حراست وزارت ورزش و جوانان با همکاری سایر مجریان برگزاری مسابقات من جمله فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال، نیروی انتظامی، مدیران عامل باشگاه‌ها، مدیران مجموعه‌های ورزشی، کمیسیون ورزش شورای امنیت کشور و اصحاب رسانه قصد دارد نسبت به اجرای این طرح ملی اقدام کند.

وی افزود: در همین راستا و به منظور تکریم و احترام به خواست تماشاگران فوتبال مقدمات فروش بلیت الکترونیکی در استادیوم‌های کشور بر اساس شماره صندلی انجام و به همین منظور جلسات هماهنگی با دستگاه‌های مختلف و مدیران حراست ادارات کل ورزش و جوانان استانهایی که دارای تیم لیگ برتری هستند، برگزار شد.

فروتن در ادامه نشست هماهنگی مدیران حراست استانها، این طرح را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با اجرای موفق این طرح یکی از دغدغه‌های دیرینه تماشاگران مسابقات ورزشی در ورزشگاه آزادی و در آینده ای نزدیک در ورزشگاه‌های یادگار امام تبریز، غدیر اهواز، نقش جهان یا فولاد شهر اصفهان و ثامن مشهد برطرف خواهد شد.

جانشین حراست مرکزی وزارت ورزش و جوانان افزود: تجربیات کشورهای مختلف نشان داده اجرای این طرح ضمن ایجاد نظم و آرامش در ورزشگاه موجب احترام به حقوق تماشاگران و افزایش ضریب امنیتی مسابقات خواهد شد و از سوی دیگر از بروز بازار سیاه در مسابقات حساس ملی و باشگاهی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

در اجرای این طرح مقرر شد در مرحله نخست فروش بلیت الکترونیکی مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه آزادی صرفا با ارائه کارت ملی و از طریق سایت و محل های اعلامی صورت پذیرد و از فروش بلیت الکترونیکی داخل استایوم در آینده ای نزدیک ورزشگاه خودداری خواهد شد.

امیرحسین علیپور / خبرگزاری بابل نومه

برچسب ها :
,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين