امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/10 - 22:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمال پیوستن یورگن کلوپ به مارسی

به گزارش “ورزش سه”، بعد از استعفای ناگهانی مارسلو بیلسا از مربیگری مارسی، مسئولان این تیم تصمیم گرفتند یورگن کلوپ را جانشین او کنند.
بعد از پایان فصل ۱۵-۲۰۱۴ بوندسلیگا و زمانی که شایعاتی مبنی بر احتمال جذب یورگن کلوپ توسط تیم‌های انگلیسی وجود داشت، مارک کوزیکه ،مدیر برنامه‌های این مربی، گفته بود:” برای یورگن مهم آن است که وقتی پا به یک استادیوم می‌گذارد از سکوها انرژی بگیرد و دیگر اینکه حس کند می‌تواند در آن تیم تحولی ایجاد کند. این فاکتورها برای او جذاب‌تر از آنند که اهداف جاه‌طلبانه‌ای را پیگیری کند.”
اتفاقا المپیک مارسی جزو تیم‌هایی است که پرشورترین هواداران را در اروپا دارد و استادیوم این تیم با گنجایش ۶۷۰۰۰ تماشاگر به تداعی فضای امریکای جنوبی مشهور است و کلوپ هم با دو مسابقه‌ای که در چارچوب لیگ قهرمانان فوتبال اروپا در این استادیوم انجام داده، با این فضا آشناست.
جالب آنجاست که در نظرسنجی که “اکیپ” انجام داد، از ۲۸۶۰۰۰ هوادار شرکت‌کننده ۳۰ درصد به آمدن کلوپ و تنها ۱۶ درصد به آمدن زیدان رای دادند.
گفتنی است کلوپ در آخرین اظهارنظرش راجع به تیم بعدی گفته بود:” بعد از هفت سال کار با عشق در بروسیا دورتموند، منطقی است که مدتی را به خودم استراحت بدهم و با خاطرات این دوران شیرین زندگی کنم و بعد از یک وقفه درست و حسابی دوباره یک مسئولیت پرچالش را برعهده بگیرم.”

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين