امروز : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/12 - 12:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسینی به مدال نقره بسنده کرد

به نقل از فارس، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از ساعت ۱۰:۳۰ صبح سه شنبه به وقت محلی در سالن جودوی پان امریکن شهر سالوادور برزیل آغاز شد و ۴ نماینده کشورمان در ۴ وزن نخست به مصاف حریفان خود رفتند که امیرحسین حسینی در وزن ۹۶ کیلوگرم با شکست مقابل حریف گرج در دیدار نهایی به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن ۹۶ کیلوگرم امیرحسین حسینی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیچه ۵ بر ۳ کوین بومان از استونی را شکست داد و گام به مرحله بعد گذاشت. وی در دور سوم نیز با نتیجه ۴ بر صفر از سد سوسلان فانزی یف از آذربایجان گذشت و راهی نیمه‌نهایی شد.

حسینی برای حضور در فینال مراد لوکیائف از روسیه را با نتیجه ۲ بر ۲ مغلوب کرد و با وجود قرعه سختی که داشت فینالیست شد. حسینی در حالی در این مسابقه به پیروزی دست یافت که داوران یک امتیاز مسلم او را با وجود تأیید، روی تابلوی نتایج ثبت نکردند.

نماینده وزن ۹۶ کیلوگرم کشورمان در فینال با نتیجه یک بر صفر مغلوب نیکولاز کاکملاشویلی از گرجستان شد و به مدال نقره بسنده کرد. در این وزن ۱۸ فرنگی کار حضور دارند.

نتایج سایر فرنگی کاران جوان کشورمان در ۴ وزن اول به شرح زیر است:

در وزن ۵۰ کیلوگرم که ۱۷ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، رضا خدری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر از سد مرات هاکان از ترکیه گذشت. وی در دور سوم نیز در حدود سه دقیقه با نتیجه ۹ بر صفر مقابل اولکسی ماسیک از اوکراین به برتری دست یافت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. خدری برای حضور در فینال نیز با نتیجه ۹ بر صفر آمانگالی بیک بولاتوف از قزاقستان را شکست داد و فینالیست شد. وی در دیدار پایانی نیز با نتیجه ۲ بر یک از سد نوگذاری شورتس مایا از گرجستان گذشت و قهرمان شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم عرفان سعادتی‌فر در دور اول با نتیجه ۶ بر یک مغلوب اسماوادزه از گرجستان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات کنار رفت. در این وزن ۲۲ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۲۳ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، مهدی ابراهیمی در دور اول با نتیجه ۴ بر یک یاروسلاو فیلچاک از اوکراین را شکست داد، اما در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۴ مغلوب بلوک وادزه از گرجستان شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند، اما در دیدار اول در این مرحله با نتیجه ۳ بر یک مغلوب زولطان لوای از مجارستان شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت. ابراهمیمی در نهایت هشتم شد.

برچسب ها :
, ,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين