امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/12 - 23:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فلاح حذف شد، ارسلان به نیمه‌نهایی رفت

“خبرگزاری بابل نومه”از تسنیم، رقابت‌های چهار وزن دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از ساعت ۱۰ صبح امروز به وقت محلی در شهر سالوادور داباهیا برزیل آغاز شد که نمایندگان کشورمان تا این لحظه صاحب سه پیروزی و سه شکست شده‌اند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۱ کشتی‌گیر به روی باسکول رفتند، میثم دلخاتی در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۲ لیبور میلهوفسکی از جمهوری چک را شکست داد، اما در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب مراد ممدوف از آذربایجان شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. کشتی‌گیران گرجستان، روسیه، ازبکستان، ارمنستان، ژاپن و آمریکا در گروه دلخانی حضور دارند.

علی ارسلان، نماینده کشورمان در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر فلاویو فره اولر از سوئیس را شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه ۴ بر ۲ ادوارد پلانکو از دومینیکن را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. ارسلان برای حضور در فینال با راماز زوئیدزه از گرجستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۲۷ کشتی‌گیر حضور دارند. کشتی‌گیران روسیه، اوکراین و ژاپن در گروه نماینده ایران حاضر هستند.

براساس این گزارش، در وزن ۸۴ کیلوگرم که ۲۳ کشتی‌گیر به روی باسکول رفتند، مهدی فلاح پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۶ مغلوب مصطفی محمد از مصر شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات کنار رفت.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم نیز حمیدرضا کریمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ضربه فنی مغلوب سرگئی سیمانوف از روسیه شد تا او نیز برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در دیدار پایانی باشد. در این وزن ۱۸ فرنگی کار حضور دارند. کشتی‌گیران آذربایجان و ارمنستان نیز در گروه نماینده ایران هستند.

نمایندگان کشورمان در چهار وزن نخست این مسابقات صاحب یک مدال طلا توسط خدری در ۵۰ و یک نقره توسط حسینی در ۹۶ کیلوگرم شده‌اند.

برچسب ها :
, ,
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين