امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/13 - 14:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان
اجتماعی

اقدام غیر حرفه‌ای یک مجری تلویزیون!

خبرگزاری میزان: در حالی که همگان انتظار برنامه ای جذاب و گفت و گویی شنیدنی داشتند، ضیا در اقدامی عجیب و تامل برانگیز به معرفی افراد این خانواده بسنده کرده و از آنها خداحافظی میکند و برنامه را پایان می دهد.

علی ضیابه گزارش گروه فرهنگی میزان، برنامه زنده “امشب”، با اجرای علی ضیا هر شب ساعت ۲۳ به روی آنتن می رود.

در یکی از بخش های این برنامه در شب شهادت امام جعفر صادق (ع)، علی ضیا در اقدامی درخور تحسین از خانواده یکی از شهدای غواص دعوت کرد تا در این برنامه شرکت کنند.

در این برنامه سه برادر و یک خواهر شهید امیر مسعود محمدزاده شرکت می کنند و براساس
اطلاعات حدود ۲ ساعت در پخش منتظر اجرای برنامه می مانند.

بالاخره ساعت ۱۰ دقیقه بامداد نوبت به خانواده شهید محمدزاده می رسد تا مخاطبان از صحبت ها و خاطرات خانواده‌ای که شهیدشان پس از ۲۹ سال به میهن بازگشته استفاده کنند.

علی ضیا مجری برنامه از اعضای خانواده شهید می خواهد خود را معرفی کنند.

در حالی که همگان انتظار برنامه ای جذاب و گفت و گویی شنیدنی داشتند، ضیا در اقدامی عجیب و تامل برانگیز به معرفی افراد این خانواده بسنده کرده و از آنها خداحافظی می‌کند و برنامه را پایان می‌دهد.

اقدامی که با واکنش مخاطبان مواجه شد و انتقادات زیادی را متوجه ضیا کرد، به طوری که این اقدام مجری موجب ناراحتی و انتقاد خانواده شهید از مسئولین برنامه شد و  اعتراض خود را به مسئولین اعلام کردند.

یکی از اعضای خانواده شهید محمدزاده در مصاحبه ای با بیان اینکه مسئولین برنامه مذکور شان شهدا را رعایت نکردند، گفت: “موضوع ناراحتی خانواده ما، شخصی نیست بلکه بحث شهید و شهادت است که چرا باید خانواده شهید را با اصرار به یک برنامه ببرند و از آنها بخواهند که فقط خود را معرفی کنند.

لازم به ذکر است، دعوت از خانواده شهیدی که پیکرش پس از ۳۰ سال طی عملیات تفحص کشف شده اقدامی شایسته است، اما شایسته تر از آن حفظ حرمت شهدا بوده و انتظار می رود افرادی مانند علی ضیا که از پایگاه اجتماعی برخوردار هستند قدرشناسی بیشتری نسبت به شهدا داشته باشند.

گفتنی است،هویت پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده از منطقه پدغربی جزیره مجنون، «امیرمسعود محمدزاده» بعد از گذشت ۳۰ سال از شهادتش طی عملیات تفحص توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شده بود شناسایی شد.

شهید امیر مسعود محمد زاده از بسیجیان دسته گردان ۱۵۴ لشگر ۳۲ انصارالحسین (ع) بوده که در عملیات ۲۰ شهریورماه سال ۱۳۶۵ پیکر مطهرش در پد غربی جزیره مجنون باقی ماند، شهید امیر مسعود محمد زاده از جمله ۴۶۶ شهید مفقودالجسد استان همدان بوده که با بازگشت پیکر ۲۷۵ شهید تازه تفحص شده بعد از ۳۰ به وطن بازگشت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين