امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/13 - 22:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سیاسی

دلیل سکوت هاشمی درباره پرونده مهدی

محسن هاشمی رفسنجانی درباره علت سکوت پدرش نسبت به پرونده مهدی هاشمی گفت: ایشان در مسائل قبل از انتخابات ۱۳۸۴ در عین اینکه نظرشان را گفتند، پیگیری نکردند و درباره عدم تایید صلاحیت خود در انتخابات گذشته هم سکوت وتحمل کردند و درباره پرونده مهدی هم سکوت می‌کنند، که خدای نکرده مسائل شخصی ایشان وخانواده منجر به ضربه خوردن به انقلاب و ایران نشود.
روزنامه آرمان در گفت و گویی با محسن هاشمی رفسنجانی درباره علت سکوت پدرش نسبت به پرونده مهدی هاشمی نوشت: تا جایی که من می‌دانم موضع اصلی آیت‌ا… هاشمی، حل مساله مردم و حفظ کشور و نظام است و مسائل شخصی و خانواده ایشان برایشان در درجه دوم قرار دارد.

به همین خاطر دیدیم که ایشان هم در انتخابات ده سال قبل و هم در مسائل قبل از انتخابات ۱۳۸۴ در عین اینکه نظرشان را گفتند، پیگیری نکردند و درباره عدم تایید صلاحیت خود در انتخابات گذشته هم سکوت وتحمل کردند و درباره پرونده مهدی هم سکوت می‌کنند، که خدای نکرده مسائل شخصی ایشان وخانواده منجر به ضربه خوردن به انقلاب و ایران نشود.

هرچند حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و داریم. البته موضع آیت‌ا… هاشمی که در ماه مبارک رمضان هم اعلام کردند، سکوت در این موضوع است، تا تندروها به این بهانه که در کشور در مرحله حساس اجرای توافق است، دعوا وتنش ایجاد نکنند.

اگر این رویه یک مبنا در کشور بشود که مسائل شخصی در درجه دوم وبعد از مصالح جامعه قرار گیرد بسیاری از معضلات واتفاقات قابل حل است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين