امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/14 - 4:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهداد سلیمی: رکورد رقیبم ۴۴۵ کیلو است

خبرگزاری بابل نومه:به نقل از ایسنا، بهداد سلیمی درباره آخرین وضعیت خود و رکوردگیری در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری اظهارکرد: سطح رکوردگیری خوب بود. اردوی چالوس و رکوردگیری که بیشتر برای انتخاب نفرات اعزامی به قهرمانی آسیایی بود باعث شد ما نیز به خوبی محک بخوریم. درتمرینات هم همان وزنه‌ای را زدم که در زمان رکورد گیری ثبت کردم.

دارنده‌ی مدال طلای المپیک لندن در پاسخ به این پرسش که آیا رکوردگیری از نفرات اعزامی به مسابقات جهانی از نظر زمانی زود نبود؟ گفت: معمولا بعد از پایان هر مرحله اردو رکورد گیری برای ارزیابی چگونگی تمرینات انجام می شود و به نظر من زمان رکوردگیری هم خوب بود.

وی در خصوص وضعیت رقبایش در جهان نیز گفت: اطلاع کاملی از رقبایم دارم و نفر اول آنها نیز همانند من مجموعا رکورد ۴۴۵ کیلوگرم را زده است.

سلیمی در مورد برطرف شدن مشکلات مالی اش نیز گفت: با توجه به اینکه شرکت کاله اسپانسر من شده بنابریان این موضوع تا حد زیادی مشکلات مالی‌ام را برطرف کرده است ولی در میان ملی‌پوشان فقط من اسپانسر دارم و سایر ملی پوشان از این نظر محروم هستند و مشکلات مالی آنها هنوز پابرجاست.

دارنده‌ی رکورد یک ضرب جهانافزود: امیدوارم کسانی که قصد دارند در ورزش سرمایه گذاری کنند به وزنه‌برداری توجه ویژه داشته باشند.

سلیمی در مورد حضورش در لیگ برتر و وضعیت قراردادها نیز بیان کرد: هنوز با تیمی برای حضور در لیگ قرارداد نبسته‌ام. مبلغ قرارداد جدید قطعا باید افزایش پیدا کند، مبلغی را اعلام کردم که در صورت موافقت قرارداد خواهم بست. چون با قراردادهای پایین نمی‌توان کار کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين