امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/14 - 9:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
اجتماعی

نماینده پیشین مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی درگذشت

جعفرقلی راهب، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد، شب گذشته و در اثر حمله قلبی درگذشت.

به گزارش تنکابن۲۴

، جعفرقلی راهب، متولد ۱۳۳۰ در شهرستان رامسر و نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در دوره‌های پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی، شب گذشته در اثر عارضه ایست قلبی درگذشت.

 وی که دارای مدرک دکترای مدیریت برنامه‌ریزی توسعه و کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی – گیاه پزشکی از دانشگاه گیلان در سال ۱۳۷۶ بود دارای سوابق متعدد اجرایی و مسئولیتی در استان‌های گیلان و مازندران بوده که مهمترین آنها، سرپرست اداره کشاورزی شهرستان‌های رامسر و تنکابن به مدت ۸ سال، معاون فنی و مدیرکل کشاورزی استان گیلان، ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران، ریاست دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی قائمشهر، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مدرس این دانشگاه در شهرستان‌های تنکابن، رامسر، قائمشهر و لنگرود و معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود بوده است.

گفتنی است براساس شنیده‌ها، وی از کاندیداهای احتمالی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخاباتی تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در اسفند ماه سال جاری بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين