امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/14 - 17:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سیاسی

آیت الله جنتی: عده ای می خواهند به خبرگان بروند تا هر کار خواستند بکنند

اینها اگر موفق شوند برای کل نظام مشکل ایجاد می کنند / خدایا به تو پناه می بریم از کسانی که به امام جماعت این اتهامات را میزنند که شورای نگهبان میخواسته در انتخابات دخالت کند/ تیم مذاکره کننده حداکثر توان خود را در مذاکرات به کار بردند، اگر میتوانستند۱۰۰ درصد نتیجه میگرفتند.پیشرفتهای گسترده ای ایران در هسته ای داشته که امروز متاسفانه نمیتوانیم از همه آنها استفاده کند وباید صبر کنیم.

 

۱۰۶۲۵۶_۸۴۳-۲۱۰x140

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: توافق هسته‌ای ملی است و جناحی نیست.

به گزارش «انتخاب»، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران در دانشگاه تهران گفت: تیم مذاکره کننده حداکثر توان خود را در مذاکرات به کار بردند، اگر میتوانستند۱۰۰ درصد نتیجه میگرفتند.پیشرفتهای گسترده ای ایران در هسته ای داشته که امروز متاسفانه نمیتوانیم از همه آنها استفاده کند وباید صبر کنیم.

وی ادامه داد:رفع مشکلات اقتصادی با شعار از تریبون ها حل نمیشود بلکه کار و مجاهد می‌خواهد.

آیت الله جنتی با اشاره به اینکه مساله خبرگان از انتخابات مجلس شورای اسلامی مهمتر است گفت: تذکر میدهم که مساله انتخابات خبرگان سیاسی نیست و نباید سیاسی شود. این نگرانی وجود دارد که عده ای تلاش دارند که به خبرگان رنگ سیاسی دهند و وقتی آنجا رفتند هر کار خواستند بکنند که اگر موفق شوند برای کل نظام و انقلاب می‌خواهند مشکلاتی را به وجود آورند.

دبیر شورای نگهبان گفت: عده ای میخواهند هرجایی که در کشور مقاومت هست و تسلیم نمی شوتد را بشکنند، چه شورای نگهبان باشد و چه قوه قضائیه.  اینها میخواهند همه تسلیم اینها باشند و هرچه گفتند را تامین کنند. میخواهند در انتخابات هرکه خواستند انتخاب شوند و قوه قضائیه هم با آنها کاری نداشته باشد. از قوه قضائیه تشکر میکنم که در قضیه اخیر یک پرونده ۲۰ هزار صفحه ای را به نتیجه رساندند وتسلیم فشارها نشدند.

خطیب موفت نماز جمعه تهران ادامه داد: گزارش ها به ما میگویند که عده ای میخواهند در آینده با انتشار حرف های راست و دروغ قوه قضائیه را تضعیف کنند تا دیگر با آنها برخورد نکنند. اینها همان هایی هستند که در جایی که به سودشان نباشد میگویند تقلب شده مثل سال ۸۸ و انتخاباتی که مثل انتخابات گذشته به نفعشان باشد می گویند دموکراتیک ترین انتخابات بوده است. خدایا به تو پناه میبریم که به کسانی که مرجع تقلید هستند وامام جمعه و جماعت هستند این اتهامات را میزنند که شورای نگهبان میخواسته در انتخابات دخالت کند وتقلب کند. بدانید کسی نمیخواهد شما را از بین ببرد ، ما میخواهیم هرکس زیر پرچم جمهوری اسلامی است قوی و مقتدر باشد.

وی در پایان افزود: ولایتمداری یعنی پیروی از رهبری در آنجایی که ایشان تاکیدات جدی دارند. رهبری بیش از ۲۰۰ مورد بر فتنه و خط قرمز بودن آن تاکید کرده اند، همین هایی که ادعای ولایتمداری داردند تا کنون چند بار در مورد فتنه سخن گفته اند؟

 

۰۳۴

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين