امروز : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2014/12/08 - 5:24 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اردوی مختلط انجمن اسلامی منحله دانشگاه صنعتی بابل

باز هم غفلت مسئولان مسئله ساز شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از ساری، در روزهایی که یک عده می خواهند مردم را به زور به بهشت ببرند و عده ای دیگر به این کار اعتراض می کنند، مسئولان مربوط با غفلت تمام جاده صاف کن مسیر جهنم شدند البته بازهم مثل همیشه عده ای جلوی مسیر جهنم ایستادند و تلاش کردند تا به زور این عده را به بهشت بفرستند.
ماجرا از این قرار است که جمعه گذشته در پی تبلیغات تعدادی از دانشجویان فرصت طلب دانشگاه صنعتی بابل که بسیاری از آنها از اعضای انجمن منحله و غیرقانونی اسلامی دانشگاه می باشند، بیش از 100 نفر از دانشجویان دانشگاه برای ثبت نام در اردویی که به ظاهر مجوز دانشگاه داشت، ثبت نام کردند.
اما پس از سوار شدن به اتوبوس ها بسیاری از دانشجویانی که اخلاق و احکام شرعی را در روابط با جنس مخالف رعایت می کنند، با صحنه های بی حجابی و روابط غیراخلاقی و خارج عرف دختران و پسران حاضر در اتوبوس مواجه شده بودند، اما دیگر چاره ای جز همراه شدن با جمعیت نداشتند.
البته این کاروان غیر قانونی نتوانست به مقصد برسد و در میانه راه به دلیل وضعیت اسفناک پوشش افراد در آن جلوی آنها گرفته شد و اینجا بود که مشخص گردید، مجوز دانشگاه نیز جعلی بوده و عده‌ای دانشجویان فرصت طلب و سودجو از طریق آن نسبت به فریب دانشجویان اقدام کردند.
البته این اولین باری نیست که اعضای منحله انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی بابل که این روزها به دنبال اخذ مجوز برای تشکل خود جهت پیاده کردن اهداف حزبی و گروهی در دانشگاه هستند، اقدام به برپایی اردوهای مختلط می کنند. آنها در دفعات بسیار این اردوها را برگزار کردند که حتی در برخی از آنها مشروبات الکی و روابط غیراخلاقی نیز وجود داشته است که برخی از عکس های قابل انتشار در اردوهای قبل در ادامه آمده است.
اردو%20مختلط%20004[1] اردو%20مختلط%20007[1] اردو%20مختلط%20011[1] اردو%20مختلط%20012[1] اردو%20مختلط%20015[1]
یکی از دانشجویان حاضر در اردو در گفت و گو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» گفت: چند نفر از دانشجویان دانشگاه که در زمینه برگزاری اردوها فعال هستند، با بیان اینکه این اردو دارای مجوز دانشگاه می باشد، ما را فریب داده و برای ثبت نام در اردو ترغیب کردند.
این دانشجو ادامه داد: اما در روز حرکت وقتی نزدیک اتوبوس رسیدیم با قیافه های عجیب و غریبی مواجه شدیم و پس از سوار شدن در اتوبوس متوجه شدیم که گروهی از افراد که پایبندی به اصول اخلاقی و شرعی ندارند از همسفران ما می باشند.
وی افزود: من در کل مسیر در این فکر بودم که چگونه مسئولان دانشگاه مجوز برگزاری چنین اردویی را صادر کردند، تا اینکه اتوبوس ما به دلیل همان وضعیت بد و نامطلوب متوقف شد و آنجا بود که متوجه شدم، این مجوز جعلی بوده و ما فریب برخی از دانشجویان بی انظباط دانشگاه را خوردیم.
این دانشجوی دانشگاه با اشاره به اینکه آن روز آبروی من جلوی خانواده ام رفت، تصریح کرد: از مسئولان امر خصوصا مسئولان دانشگاه صنعتی بابل می خواهم تا با نظارت بیشتر نسبت به برگزاری اینگونه اردوهایی که باعث رفتن آبروی دانشجویان آنهم به اسم دانشگاه می شود، اقدامات لازم را انجام دهند و با دانشجویان فرصت طلبی که در دانشگاه هستند، برخورد کنند.
این نوع نا هنجاری ها در حالی رخ می دهد که غفلت سنگین متولیان امر در برابر رشد روزافزون بی حجابی، بی عفتی و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقی و البته همراهی و تسهیل در مسیر گسترش آن در بسیاری از مواقع (مانند آنچه در تصایر مشاهده می کنید!) دست دشمنان را برای طراحی و به اجرا گذاری جنگ نرم و تهاجم فرهنگی میان تک به تک حوانان و مردم کاملا باز گذاشته است.
تهاجمی که به تعبیر مولای متقیان هر ملتی را ذلیل خواهد کرد و تهاجمی که سرباز مهاجم و قربانیان و امکانات و تلفات آن همه و همه، درونی و خودی اند ! در این جنگ نرم سهم شما از مقابله با این تهاجم گسترده چیست؟ و چرا امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی ما بصورت قوی از سوی اقشار مختلف جدی گرفته نمی شود و غفلت می کنیم که به راحتی جوانان این مرز و بوم به تباهی کشیده شوند…؟
برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين