امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/17 - 6:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سیاسی

صندلی داغ احمدی‌نژاد هیچگاه پخش نشد

شاید صندلی احمدی نژاد در آن برنامه که توام با قهر و جدل بود آنقدر داغ شد که دیگر قابل پخش نبود. قهر من از صندلی داغ …در این مورد ادامه ندهیم.

مشرق: داریوش کاردان مجری برنامه صندلی داغ در گفت وگویی گفت: شاید صندلی احمدی نژاد در آن برنامه که توام با قهر و جدل بود آنقدر داغ شد که دیگر قابل پخش نبود. قهر من از صندلی داغ …در این مورد ادامه ندهیم.

آیا می توانید به کسانی که شما را دوست دارند یک امیدواری بدهید که با برنامه ثابت تری بخواهید گشت، یک صندلی داغ که دیگر داغی آن را رها نکنید. چون ما هر دفعه بخواهیم صندلی داغ را به یاد بیاوریم با شما به یاد می آوریم. نمی توانیم احمد نجفی را بیاد بیاوریم.

بخاطر اینکه من در زمانی صندلی داغ را ترک کردم که دیگر یخ شده بود. تا زمانی که داغ بود اجرا می کردم و زمانی که حرارتش پایین آمد، گفتم من نمی آیم. خیلی هم شایعات درست کردند.

*دلیل اصلی بین آن همه شایعه ، کدام بود؟دلیل شما مناظره داغ توام با قهر با شهردار وقت تهران محمود احمدی نژاد نبود؟

دلیل اصلی این بود که بنده شخصا انصراف دادم و گفتم نمی‌آیم. حتی با تهیه کننده و کارگردان برنامه، کارمان به مشاجره لفظی هم کشید. گفتم: آقا نمی آیم، نمی آیم، نمی آیم! برای اینکه برنامه حرارت خود را از دست داده است. جالب اینجاست که بعد از اینکه نرفتم و افراد دیگری برنامه را اجرا کردند اما در هفته دفاع مقدس و هفته بسیج باز هم من رفتم و صندلی داغ را اجرا کردم. چون دلم می خواست بروم. برای اینکه سرداران می آمدند، برای اینکه جانبازان می آمدند.

برای اینکه اهل جبهه و جنگ می آمدند و این دوستان همیشه دغدغه داغ من هستند. خب من آنجا با آدمهایی مثل سرلشکر فیروز آبادی صحبت کردم، با آقای محسن رضایی صحبت کردم. واقعا دوست داشتم برنامه به جایی برسد که با خیلی ها حرف بزنیم. الان هم دلم همین را می خواهد، دوست دارم با رئیس جمهور صحبت کنم. با معاونانش صحبت کنم. اما در مورد برنامه ای که با شهردار وقت تهران محمود احمدی نژاد داشتم می‌توانم به عبارت شاید و باید اشاره کنم. اولا دوست ندارم راجع به آن برنامه صحبت کنم. شاید صندلی احمدی نژاد در آن برنامه که توام با قهر و جدل بود آنقدر داغ شد که دیگر قابل پخش نبود. قهر من از صندلی داغ …در این مورد ادامه ندهیم.

صندلی احمدی نژاد آنقدر داغ بود که هیچگاه پخش نشد/ برخی برنامه ها طنز نیست ،نطنز است/مشکل معمای شاه تهیه کننده اش است، پول نمی دهد/آماده شوخی با رئیس جمهور روی صندلی داغ هستم/بچه های خوزستان به تقلید از من فریاد می زدند کلینتون پیت حلبی!/تفریح مردم اصلا دغدغه مسئولان نیست/اگر مسئولان می توانند خنده را از چین وارد کنند

*اگر با رئیس جمهور روی صندلی داغ حرف بزنید، با او شوخی هم می کنید؟

من بلدم باکی، چطوری شوخی کنم. متأسفانه بعد از اینکه صندلی داغ تمام شد، در تمام شبکه ها یک چیزهایی شبیه صندلی داغ راه افتاد، آدمهای بی تجربه‌ای آمدند نشستند و نمی دانستند با چه کسی دارند حرف می زنند، اندازه طرف مقابل را نمی دانستند. نمی‌دانستند چه نوع شوخی باید با او بکنند. بله اگر رئیس جمهور بیاید و روی صندلی داغ بنشیند، با او شوخی هم می کنم، در کمال ادب، با ایشان می گویم و می خندم. بنده آماده شوخی با رئیس جمهور روی صندلی داغ هستم. ضمنا سؤالات واقعی مردم را از ایشان می‌پرسم. من این کار را بلدم و دوست دارم این اتفاق بیفتد. ما نه می توانیم با مسئولین شوخی کنیم و حتی در بعضی موارد با مردم هم نمی توانیم شوخی کنیم! من دارم محک می زنم و جلو می روم تا ببینم آیا می شود سر شوخی را با سیاستمداران باز کرد؟

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين