امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/17 - 14:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رتبه نخست مازندران در جذب گردشگر

نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس با بیان اینکه مازندران در چند سال متوالی توانست رتبه نخست گردشگری را در سطح کشور به‌دست آورد، گفت: بیش از یک‌هزار مرکز آثار تمدن در این استان وجود دارد.

رتبه نخست مازندران در جذب گردشگر/ وجود بیش از یک‌هزار مرکز آثار تمدن در استان

به گزارش بلاغ به نقل از مشهدسر، مقداد نجف‌نژاد طی گفت‌وگویی با بیان اینکه توسعه زمانی حاصل می‌شود که با برنامه، سرمایه و مدیریت همراه باشد، اظهار کرد: پیش‌نیاز رسیدن به این اهداف نیز نیاز به همدلی دارد.

وی با بیان اینکه استان مازندران از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، افزود: مازندران دارای ۶۰۰ هزار هکتار زمین است و رتبه نخست کشور را در تولید بسیاری از محصولات دارد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دارا بودن مازندران به بیش از یک‌هزار مرکز آثار تمدن، تصریح کرد: این استان در چند سال متوالی توانست رتبه نخست گردشگری را در سطح کشور به‌دست آورد.

نجف‌نژاد، آمایش سرزمینی مازندران را در سه حوزه توسعه کشاورزی، گردشگری و صنعت اعلام کرد و گفت: ۴۲ درصد برنج کشور در این استان تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه ایران جزو هشت کشور دنیا از نظر تمدن و آثار است، اذعان کرد: کشور ایران از لحاظ اقلیمی، جغرافیایی و زیبایی‌شناسی نیز جزو ۱۰ کشور برتر دنیا است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور ما دارای بیش از ۲ میلیون آثار باستانی است، گفت: از این تعداد تنها ۳۲ هزار اثر در دنیا ثبت شده است.

نجف‌نژاد با اشاره به نیروهای توانمند سطح استان، تاکید کرد: از نیروی کارآمد انسانی، توانمندی مدیریتی و مواهب زیرزمینی برای رشد و توسعه استان استفاده شود.

وی در پایان با اعلام اینکه تا پایان سال ۹۵ جاده فیروزکوه به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: دولت مصمم است تا پایان سال ۹۶ پروژه جاده شاهان‌‌دشت را نیز تکمیل و به بهره‌برداری برساند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين