امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/17 - 15:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن در بابل برگزار شد

همایش به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن در دانشگاه نوشیروانی بابل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بابل نومه، همایش به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن، امروز دوشنبه ۲۶ مرداد ۹۴ ساعت ۱۷ با حضور دکتر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین در دانشگاه نوشیروانی بابل برگزار گردید.

دکتر خجسته اظهار داشت:آزادگان در زیرسخت ترین شکنجه ها مقاومت کردند و ایستادند و آخ نگفتن تا دشمنان شاد شوند.نشاط و شادابی آزادگان باعث تعجب دشمنان می شد چون هدف داشتند و نتیجه صبر شان پیروزی و قدرتمندی جمهوری اسلامی شد. امروز نتیجه صبر اسیرانِ دیروز است‌، خواهران اسیر ما هم زینب گونه حرکت کردند، دیروز جان شان را دادند برای امروز، ما همان رزمنده دیروزیم و مطیع امر ولی فقیه هستیم اما محکم تر از گذشته ایستاده ایم. عشق به ولایت و نظام از آن زمان شروع شد و همچنان ادامه دارد. و برای همین است که امروز دنیا در مقابل جمهوری اسلامی ایران زانوی ذلت و خواری زده و ایران با فکر و اندیشه رهبری قدرتمند شده است.

نماینده مردم همدان در مجلس در انتها بیان داشت:سبک زندگی ما سبک زندگی زینب کبری است، ما مبلغ شهدای کربلا هستیم و همچنین مبلغ شهدای کربلای ایران. مسئولین باید بدانندکه در رابطه آزادگان چه کاری انجام بدهند ودرحق آزادگان و ایثارگران اجحاف نکنند.

همایش به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن در بابل همایش به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن در بابل همایش به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن در بابل

همایش به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن در بابل

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين