امروز : سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/17 - 15:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان
اجتماعی

باندهای سد گلورد، رنگ فرود به خود نگرفت

بنابر اعلام مسئولان، بازدید معاون اول رئیس جمهور از سد گلورد نکا به دلیل شرایط نامناسب جوی برای فرود هلی کوپتر وی و هیئت همراه، لغو شد.

1 3

به گزارش بابل نومه به نقل از نکا آنلاین، پس از بازدید اسحاق جهانگیری از پروژه‌ها و مقاصد از قبل تعیین شده در شهرستان‌های نوشهر، جویبار و بندر امیرآباد، قرار بر این بود که در چهارمین ایستگاه این سفر یک روزه، با حضور در محل احداث سد گلورد نکا، از نزدیک در جریان روند تکمیل این طرح قرار بگیرد.

باوجود حضور مسئولان استانی و شهرستانی و خبرنگاران در ساعت مقرر و محل مورد نظر برای استقبال و پوشش خبری حضور معاون اول رئیس جمهور، با اعلام لغو حضور جهانگیری و عدم بازدید وی از پروژه سد گلورد به دلیل شرایط نامناسب جوی برای نشستن هلی‌کوپتر وی و هیئت همراه، برنامه‌ها و مراسم تدارک دیده شده توسط مسئولان، نیمه کاره و بلااستفاده ماند تا در فرصتی دیگر منتظر حضور مسئول دیگری از دولت تدبیر و امید به شرط تحقق وعده حضور، بمانند.

این درحالی است که بیان علت عدمحضور جهانگیری یعنی بهانه قرار گرفتن شرایط هوای منطقه باتوجه به مناسب به نظر رسیدن آن، موجب شگفتی حاضران در مکان استقبال از معاون اول رئیس جمهور شد که باید منتظر ماند تا در اعلام رسمی، چه عاملی سبب لغو این حضور در نکا بیان می‌شود.

گفتنی است اسحاق جهانگیری صبح امروز با حضور در مازندران به همراه تعدادی از وزرا و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، از چند پروژه در شهر نوشهر، جویبار و بهشهر بازدید کرد و پس از لغو بازدید از سد گلورد نکا، افتتاح یک طرح در کارخانه چوب و کاغذ ساری، حضور در جمع فعالان اقتصادی مازندران و شرکت در شورای اداری استان، برنامه‌های پایانی وی در این سفر یک روزه اعلام شده است.

2

1

3

4

5

7

6

8

9

10

مکان درنظر گرفته شده در بالای سد برای استقرار معاون اول رئیس جمهور و سایر مسئولان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين