امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/19 - 7:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان
اخباربابل

خفقانِ جذابیت !!!

آهای پسر سرزمین من ↪

 

خدمات بعضی از آرایشگاه های مردانه درشهرستان بابل

در اندازه مقیاسی بی نهایت، از آن روزهایی که نسل های قبل از شما و اندکی شما هم حتی گذشته و من هر چه در این بی نهایتی که خیلی زود گذشته ،نه من بوده ام و نه تو، چه بر سرمان آمده که آن موقع در میدان جنگ بودیم و می جنگیدیم، بودین و می جنگیدین، و هنوز هم جنگجو هستی اکنون…؟؟؟
امروز در آرایشگاه ها ابرو بر میداری ، مو رنگ می کنی ،دماغت را سربالا می کنی، دختران سرزمین من نیاز به مردی دارندکه محکم باشد ، قوی باشد در سختی ها ،در دشواری ها همراه و همیارشان باشد، آنقدر قوی باشد که همه دنیا در برابرش کم بیاورد.
ثانیه ها می گذرد و من هنوز درگیرم!
درگیر مشغله هایی که مردم سرزمینم را درگیر کرده، تعریف غلط از هر کلمه ای فاجعه ای بار می آورد جبران ناپذیر.
زیبایی،آراستگی،پاکیزگی همه کلمه هایی است دگرگون کننده، کلمه هایی که یا بد تعریف شده اند یا بد تعبیر، این روزها مردمان سرزمینم عجیب شده اند…!
هر تغییری را با عنوان زیبایی و متفاوت بودن در خود ایجاد میکنند، جای همه کس و همه چیز عوض شده،اینجا مردها خود را به شکل زنان در می آورند و بالعکس، غرق در جاهلیتند و این را روشنفکری می نامند، زنانی زمخت و مردانی ضعیف!!!!
حتّی چطور قانع می شوند که جنسیت در هاله ایی از تمییز قرار بگیرد و نمی توان خودمان را قانع کنیم که مرد بودن حالا زیر ذرّه بینی از «انتقاد» قرار گرفته.
گاهی باورم می شود که تغییر در آفرینش آن اندازه زیبایی نمی آفریند و این تخدیری ست از تفاوت بینِ زیبایی و جذابیت، و همیشه در این سرزمین مورد خلط قرار می گیرد؛ همانند بزرگانی که بشدت جذاب بودند و نه زیبا! آنگاه من می گویم؛ زیبایی این است؟
چند وقتی است که در شهرستان بابل چنین آرایشگاه های مردانه ای دیده شده و این موضوع بسی جای نگرانی دارد و امیدواریم در این مخصمه ایی از جنس تهاجم فرهنگی کار به جایی نرسد که مسئولین محترم وارد شوند.هر چند معلوم نیست همین امور بزرگ این روزها چقدراهمیت پیدا کرده است؟

. . . آهای پسر سرزمین کمی آهسته برو . . .

↩به کجا چنین شتابان . . .↪

سرویس دهی بعضی از آرایشگاه های شهرستان بابل

 

سرویس دهی بعضی از آرایشگاه های شهرستان بابل

 

خبر: اکبرنیا _ علیزاده / خبرگزاری بابل نومه

دیدگاه بینندگان
  • تاریخ : 19 - آگوست - 2015

    حقیقت تلخ…


    پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين