امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/19 - 4:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان
شبکه اجتماعی

آیا بهنوش بختیاری جامعه شناسی می خواند؟

مژده که تا چند وقت دیگه دوباره درس خوندن رو شروع میکنم .. دلم برا پشت نیمکت نشستن و آموختن یه ذره شده.. سال هفتاد و هفت تا الان.

بهنوش بختیاری میخواهد رشته جامعه شناسی بخواند

به گزارش بابل نومه چندی پیش، بهنوش بختیاری در برنامه رادیویی جمعه -با اجرای فرزاد حسنی- در پاسخ به سئوالی درباره آرزوهایش، گفت دوست دارم جامعه شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته ای سریع ذوق زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکرکنم، مثلا درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد!

بهنوش بختیاری بازیگر کمدی سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش نوشت: اگر کسی باهوش متوسط … هدف های روشنی داشته باشه از نابغه ای که نمیدونه در زندگی دنبال چی میگرده پیشی میگیره.درون تو جهان بزرگی نهفته است…

بختیاری در ادامه نوشت: مژده که تا چند وقت دیگه دوباره درس خوندن رو شروع میکنم .. دلم برا پشت نیمکت نشستن و آموختن یه ذره شده.. سال هفتاد و هفت تا الان.

حال باید جویا شد که این بازیگر آیا به دنبال آرزوهایش می رود و رشته ی جامعه شناسی را دنبال می کند یا خیر!!؟؟

دیدگاه بینندگان
  • کِبریا

    تاریخ : 19 - آگوست - 2015

    بهنوش بختیاری نه بازیگر است نه چیز دیگر. متحجر عقب مانده ی مفلوک که جامعه شناسی هم بخواند تنها پُز نصیبش می شود. دلش برای انتلکت بازی و روشنفکر مآبانه بازی و ادا و اطوارهای این چنینی تنگ شده. هر چه می گذرد حقیر از این جور بازیگرها و کلا افراد متنفر می شوم.(نه شخصیتی،بلکه از منظر اکتسابی).


    پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين