امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/19 - 23:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان
اجتماعی

آغاز پروژه جدید در نکا ممنوع شد

فرماندار نکا گفت: تعدد طرح‌ها و پیش‌بینی پروژه‌های جدید، موجب کند شدن کار و نارضایتی مردم می‌شود.

آغاز پروژه جدید در نکا ممنوع شد

به گزارش بابل نومه به نقل از نکا آنلاین، جعفر احمدی در این جلسه با اشاره به اهمیت اتمام طرح‌های نیمه‌تمام در شهرستان، اظهار کرد: اتمام طرح‌هایی که عملیات اجرایی آن بیش از ۵۰ درصد انجام شده و در سال‌های گذشته به پایان نرسیده است، باتوجه به محدودیت منابع اعتباری، سیاست امسال دولت به شمار می‌رود.

وی افزود: باید امسال ابتدا طرح‌های نیمه کاره را به پایان رسانده و در اعتبارات بعدی، طرح‌های جدید را آغاز کنیم چراکه تعدد طرح‌ها و پیش‌بینی پروژه‌های جدید، موجب کند شدن کار و نارضایتی مردم می‌شود.

فرماندار نکا با ابراز امیدواری جهت بهبود وضعیت اعتباری شهرستان باتوجه به توافق هسته‌ای در آینده تصریح کرد: اما تا زمانی که منابع اعتباری افزایش پیدا نکنند، باید با خودیاری و مشارکت مردم، پروژه‌ها را پیش‌بینی کرده و به پایان رساند.

وی با تاکید بر مشارکت مردم در اجرای طرح‌های روستایی، اذعان کرد: ادارات باید با خودیاری مردم، بخشی از کارها را به صورت مردمی انجام دهند و دولت در کنار مردم ادامه کار را بر عهده می‌گیرد.

به گزارش نکا آنلاین، این جلسات تخصصی از صبح امروز در فرمانداری نکا آغاز شده و به گفته فرماندار نکا به خبرنگار نکا آنلاین، تاکنون ادامه دارد، پیش‌بینی می‌شود تا پایان ساعت اداری این هفته در روز پنجشنبه، جمع‌بندی جلسات توسط فرمانداری نکا اعلام شود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين