امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/20 - 18:27 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرهنگی

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با آزادگان سرافراز شهرداری بابل

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل، صبح امروز مورخ ۹۴/۵/۲۷ به مناسبت ۲۶مرداد سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی ایران مهندس عسکری و چند تن از اعضاء شورای شهر به همراه  دو تن از آزاده های عزیز شهرداری بابل با حضور در منزل آزاده سرافراز جنگ تحمیلی عسکری شهبازی از این آزاده های عزیز دیدن و قدردانی کردند.

شهردار بابل در دیدار با آزادگان سرافراز شاغل در شهرداری بابل گفت: استقلال، امنیت و آرامش امروز مرزهای کشور ایران، مدیون این عزیزانی است که بزرگوارانه از خانواده، زندگی و لذتهای دنیا گذشتند. این آزادگان همانطور که در اسارتگاه های رژیم بعثی عراق استقامت و ایثار را در حد اعلا به نمایش گذاشتند، امروز نیز با همان روحیه و کمترین چشمداشتی به زندگی عزتمند خود ادامه می دهند .

وی، تقوا و مردانگی را از صفات بارز آزادگان برشمرد و گفت: این عزیزان در طول دوران اسارت، تمام شکنجه های روحی و جسمی را به جان خریدند ولی ذره ای از ایمان واعتقاد و اهداف مقدس و والای خود عدول نکردند .

ایشان خاطرنشان کرد: روز ۲۶ مرداد ۱۳۶۹، میهن اسلامی شاهد حضور عزیزانی بود که پس از سال‌ها اسارت در زندان‌های رژیم بعثی صدام، قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود ‌گذاشتند.

شهردار بابل، هدف از دیدار با خانواده های آزادگان را یادآوری خصوصیات بارز ایثارگری ایشان و استفاده از توصیه های آنان دانست و اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران و ایجاد ارتباط صمیمی و تنگاتنگ با این عزیزان وظیفه ما و از دیگر اهداف دیدارهای حضوری است.

در پایان این دیدار از این آزاده های عزیز، با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر به عمل آمد.


 

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين