امروز : پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/22 - 0:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان
شبکه های اجتماعی

المیرا شریفی مقدم:به همین راحتی نمیشه تقلب کرد

اخیرا صفحات اینستاگرام هنرمندان و مسئولین به قدری با حاشیه روبرو بوده است که اگر فردی صفحه شخصی نداشته باشد جای تعجب دارد

المیرا شریفی مقدم

به گزارش بابل نومه شبکه های اجتماعی که این روزها بازارشان از همه چیز داغ تر است و محلی برای تبلیغات، معرفی برخی شخصیت ها و ارتباط مستقیم شان با طرفدارهای شان شده است.
اخیرا صفحات اینستاگرام هنرمندان و مسئولین و شخصیت های شناخته شده در صدا و سیما به قدری با حاشیه روبرو بوده است که هر از گاهی با تقلبی بودن بعضی از صفحات روبرو می شویم.
المیرا شریفی مقدم، گوینده مرکزی شبکه خبر نیز از این دسته افرادی است که در شبکه های اجتماعی عضو هستند و از این طریق با طرفداران خود در ارتباط دارد.
اما روزهای اخیر ایشان متوجه شدند که صفحه ای با نام ایشان راه اندازی شده و اقدام به نشر برخی اخبار و انتشار برخی تصاویری شخصی و یا خانوادگی می نمایند.لذا این گوینده شبکه خبر با اطلاع به پلیس فتا و پیگیری های مستمر و تلاش @insta.service توانست آن صفحه جعلی را تعطیل کند.
شریفی مقدم در صفحه اینستاگرامش پیامی موقتی گذاشت و نوشت:اکانت جعلی و فیک با اطلاع به پلیس محترم فتا و تلاش گروه @insta.service بسته شد.از این پس صفحه جعلی هر کسی رو دیدید سریع به @insta.service خبر بدید تا صفحه جعلی رو تعطیل کنند.به همین راحتی نمیشه تقلب کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين