امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/22 - 10:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان
سیاسی

سردار جزایری: مرگ بر آمریکا و انگلیس یک‌شبه ایجاد نشده که با حرف این و ‌آن کنار گذاشته شود

معاون ستاد کل نیروهای مسلح طی یادداشتی نوشت: نگاه به تاریخ سراسر جنایت بریتانیای کبیر و رژیم و دولت‌های انگلستان، آیا جایی غیر از مرگ و نفرت برای خود باقی گذارده‌ است؟

 

سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل و سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی به تبیین چرایی شعارهای ضد استکباری ملت ایران پرداخته است که این یادداشت را در ادامه می‌خوانیم:

انقلاب اسلامی آمده است که بماند و تحت هر شرایطی دشمنان خود را از پیش رو بردارد. بر این اساس بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب همواره بر دشمن‌شناسی تأکید داشته‌اند.

آمریکا و رژیم صهیونیستی هر یک شاخص و نماد ویژه‌ای در این میان به حساب می‌آیند. در تعیین اهداف و مؤلفه های این دو به فهرست بلندبالایی از خصوصیات شیطانی برمی‌خوریم، که تأمل در آن‌ها حیرت آور و نفرت‌زا است.

اگر شعار «مرگ بر آمریکا» و نابودی اسرائیل غاصب، امروز به یک برند جهانی مبدل شده است، دارای یک چنین پشتوانه و عقبه قطعی و مسلّم است. اضافه کنید شعار «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر منافقین» ملت ایران را.

نگاه به تاریخ سراسر جنایت بریتانیای کبیر و رژیم و دولت‌های انگلستان، و نیز تاریخچه سراسر اقدامات تروریستی گروهک های ضد انقلاب و منافقین کوردل، آیا جایی غیر از مرگ و نفرت برای خود باقی گذارده‌اند؟

فریادهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسرائیل و… یک‌شبه ایجاد نشده که با حرف این و آن از گفتمان سیاسی ملت ایران و سایرملت‌های زخم‌خورده از امپریالیسم و استکبار و رژیم‌های سلطه کنار گذاشته شود.

اثبات این حرف کار دشواری نیست. آمار گویای آن است که روز به روز بر نفرت مردم جهان نسبت به آمریکا افزوده می‌شود. جای تعجب است چنانچه کسی بخواهد در کشوری مثل ایران بر خلاف این واقعیت حرکت کند. حتما ملت جلوی او را خواهد گرفت.

مردم ایران تجربه نهضت غم‌بار مشروطه را دارندکه چگونه با تغییر گفتمان به انحراف کشیده شد.

اذهان تاریخی مردم نقش مخرب بیگانگان، سفارتخانه‌های خارجی، روشنفکران غرب‌زده و خواص بی‌بصیرت، یا وابسته و یا بریده را به این زودی از یاد نخواهند برد.

نسیم

 

jazayeri

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين