امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/22 - 14:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرهنگی

حرکت شایسته یک آموزشگاه طراحی و دوخت در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف

یک آموزشگاه طراحی و دوخت در بابل با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء سطح بینش دینی دختران و بانوان شهروند در این حوزه اقدام به برگزاری دوره یک هفته ای چادر و مقنعه در محل آموزشگاه نمود.

یک آموزشگاه طراحی و دوخت در بابل در حرکتی شایسته با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء سطح بینش دینی دختران و بانوان شهروند در این حوزه اقدام به برگزاری دوره یک هفته ای چادر و مقنعه در محل آموزشگاه نمود.

به گزارش بابل آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل، نسیم ابراهیم زاده مدیر و موسس آموزشگاه طراحی و دوخت نمونه با اعلام این خبر  گفت : کوشش برای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه موجب ارتقاء فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده خواهد شد

وی افزود: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاثیر بسزایی در تحکیم بنیان خانواده و ایجاد امنیت و سلامت جامعه دارد، لذا کوشش برای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه موجب ارتقاء فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده خواهد شد.

ابراهیم زاده هدف از برگزاری این دوره ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی شامل ترویج مد و البسه اسلامی، ایرانی با توجه به رویکرد تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین زیبایی های عفاف و حجاب، دانست .

۱۲۴

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين