امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/08/23 - 12:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تساوی ناامید کننده رئال در زمین خیخون

به گزارش “بابل نومه”، رئال مادرید با سرمربی جدید خود رافا بنیتس، در اولین دوئل فصل خود به زمین اسپورتینگ خیخونی آمده بود که پس از یک دوری سه ساله، بار دیگر به لالیگا بازگشته بود. رئال مادرید از سال ۱۹۹۴ در ورزشگاه ال مولینون متحمل شکست نشده و جالب اینکه حتی یک گل هم از میزبان خود دریافت نکرده بود. بنیتس، بنزما را به دلیل مصدومیت در این بازی در اختیار نداشت و ترجیح داد از خسه به جای وی استفاده کند. ایسکو نیز جای خامس را در ترکیب اصلی گرفته بود.

بازی با میدانداری و تسلط رئال شروع شد و گیخون با حمایت هوادارانش سعی در بستن روزنه های دفاعی و استفاده از ضد حملات داشت. گرت بیل در دقایق ۳ و ۱۱ اولین خطرات جدی رئال روی دروازه خیخون را خلق کرد اما با بدشانسی توپ های او راهی به دروازه نیافتند.


خود بیل در ادامه، بهترین فرصت رئال را از دست داد. او که حتی دروازه بان حریف را نیز جا گذاشته بود نتوانست دروازه خالی را از زاویه ای که تنگ شده بود باز کند. ایسکو و خسه نیز دو بار با شوت های خود به شدت دروازه خیخون را تهدید کردند اما هیچکدام به گل تبدیل نشدند.


در اواخر نیمه اول، خیخون توسط سانابریا و در تنها موقعیت جدی خود تیرک دروازه رئال را به لرزه دراورد که با خوش شانس رئالی ها این توپ راهی دروازه نشد. بلافاصله رونالدو روی یک ضد جمله می توانست کار به به نفع رئال کند اما با خطای مدافع حریف سرنگون شد. او در این صحنه معتقد به پنالتی بود اما داور عقیده دیگری داشت و دستور به ادامه بازی داد. سرانجام نیمه اول بدون گل به اتمام رسید.

نیمه دوم را باید کاملا به نام رئال نوشت چرا که این تیم تسلط کامل و بی چون و چرایی روی میزبان خود داشت اما درخشش دروازه بان و مدافعان این تیم اجازه نداد تا کهکشانی ها به گل دست یابند. بنیتس برای دستیابی به گل و شکستن مقاومت خیخونی ها، کواچیچ، خامس و کارواخال را نیز وارد زمین کرد اما گویا شب شب رئالی ها نبود.


رونالدو بارها با ضربات از راه دور خود شانسش برای گلزنی را امتحان کرد اما هر بار این دروازه بان خیخون بود که سد راه او می شد. گرت بیل نیز یک بار روی یک ضربه آزاد شانش گلزنی داشت که ضربه او دقیق نبود و به خارج رفت. در دقیقه پایانی دیدار نیز رونالدو بیرون محوطه جریمه، صاحب یک ضربه کاشته شد که ضربه او نیز به دیوار دفاعی برخورد کرد تا آه از نهاد رئالی ها بلند شود.


در هر صورت این بازی با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا رافا بنیتس شروعی ناامید کننده در لالیگا داشته باشد. بازی بعدی رئال برابر بتیس خواهد بود و باید دید که کهکشانی ها در آن بازی و در مقابل هواداران خود چه خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين