امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/01 - 10:36 ذخیره فایل ارسال به دوستان
هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس بر اثر ایست قلبی درگذشت.

آقای تعصّب و‌کاپیتان بابُلی پرسپولیس در گذشت

۰۰۹۴۳۸۷۴

به گزارش بابل نومه : هادی نوروزی کاپیتان بابلی پرسپولیس بر اثر ایست قلبی درگذشت. به گفته همراهان نوروزی، او ساعت ۴ صبح امروز بر اثر حمله قلبی در خانه به کما رفته و جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

علیپور پزشک تیم پرسپولیس در این باره گفت: ساعت ۵ صبح همسر هادی نوروزی با من تماس گرفت و اعلام کرد هادی نفس نمی کشد و از او خواستم سریعا با اورژانس تماس بگیرد.
وی ادامه داد: بعد از حضور اورژانس با کادرتخصصی اورژانس حامل هادی نوروزی تماس گرفتم که اعلام کردند زمانی که رسیدند او فوت کرده بود.
فیزیوتراپ پرسپولیس افزود: آنها با این حال ۴ آدرنالین به او تزریق کردند و عملیات مربوط به احیا را انجام دادند. با حضور در بیمارستان نیز ۵۰ دقیقه عملیات مربوط به احیا انجام شد اما …

 

گفتنی است در حال حاضر جمعی از همبازیان سابق و فعلی بهمراه کادر مربیگری و سرپرستی پرسپولیس، خانواده آن مرحوم  بهمراه طرفداران پرسپولیس و بابلی های ساکن در تهران در مقابل بیمارستان آتیه تهران حضور دارند تا ضمن ابراز همدردی خبری از مراسم تشییع هادی نوروزی بدستشان برسد البته  گفته می شود خانواده نوروزی قصد دارند او را به زادگاهش بابل منتقل کنند تا در آنجا به خاک سپرده شود. 

“بابل نومه “ این ضایعه بزرگ را به خانواده نوروزی، بابلی های عزیز، باشگاه پرسپولیس و جامعه بزرگ فوتبال تسلیت می گوید.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين