امروز : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/15 - 8:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان
درتجمع دانش آموزان نهضت مازنده ایم در بابل:

زنده ماندن نهضت ما تبعیت بی چون و چرا از ولایت فقیه را می طلبد.

mamadpor1

به گزارش بابل نوین : حوالی ظهر دیروز تجمع بزرگ دختران دانش آموز نهضت ما زنده ایم در بابل برگزار شد که با استقبال خوب دانش آموزان دختربسیجی همراه بود.

در این نشست بصیرت افزایی فرمانده سپاه ناحیه بابل ضمن تحلیل واقعه عاشورا و پیوند آن به جنگ تحمیلی، به بررسی خدمات و رشادتهای بانوان ایران اسلامی در طول  دفاع مقدس پرداخت و آنان را الگوی مناسبی برای عرصه های مختلف زندگی امروز نامید.

سرهنگ پاسدارمحمدپور درخلال بازگویی خاطراتی از‌دفاع مقدس‌که مورد‌استقبال قرار گرفت‌در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی در جمع دانش آموزان خواهر بسیجی بیان داشت:اگر نظام به برکت خون شهدا تا این دوره از زمان پیش رفت داشته تبعیت از ولایت فقیه بوده و زنده ماندن نهضت ما تبعیت بی چون و چرای از ولایت فقیه را می طلبد.

وی در ادامه افزود: اگر قرار باشد در آینده باز دشمن نتواند هیچ غلطی بکند و نتواند در عرصه های مختلف به کشور ما دست درازی کند و ما همچنان که در دفاع مقدس پیروز و سربلند بودیم امروز و فرداها همچنان سربلند باشیم باید تبعیت از ولایت فقیه داشته باشیم.

سرهنگ محمدپورفرمانده سپاه ناحیه بابل در پایان از دانش آموزان بسیجی خواست ضمن تلاش در عرصه علم به ابزار تعهّد وایمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی مجهز شوند تا در مشکلات پیش روی زندگی شخصی و اجتماعی با توکّل برخدا و پیروی از فرمایشات ولایت فقیه موفق و سربلند باشند.

گفتنی است نشست  فوق با همکاری بسیج دانش آموزی خواهران بابل (حوزۀ حضرت فاطمه(س)) و مسئولین مجتمع آموزشی دبیرستان و پیش دانشگاهی دخترانه علی بن موسی الرضا(ع)عفاف برگزارشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين