امروز : پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/03/19 - 20:19 ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی مدیران منطقه یک و دو شهرداری بابل

معرفی مدیران منطقه یک و دو شهرداری بابل

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل مهندس فرهاد عسکری در جلسه ای که با حضور معاونین، مدیران و مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد گفت: در پی ارتقاء درجه شهرداری بابل از ۹ به ۱۰ و گسترش جمعیت و گستردگی شهر، این شهرداری جهت تسهیل در خدمت رسانی بیشتر و در راستای بالا بردن کیفیت خدمت رسانی به شهروندان بابلی، به دو منطقه تقسیم شد.

 شهردار بابل خاطر نشان کرد: منطقه ای شدن شهرداری بابل،  توسعه خدمات دهی و کاهش زمان ارایه خدمات به شهروندان، کاهش بار ترافیکی و هزینه های جانبی مردم را بدنبال خواهد داشت که تحقق این امر از اهداف مهم اجرای این طرح بوده است.

مهندس عسکری بهبود و ارتقای خدمات شهری و… را از جمله وظایف دو منطقه برشمرد .

مهندس عسکری همچنین طی حکمی مهندس جواد رستمی را به عنوان مدیر منطقه یک و مهندس هادی علی پور را بعنوان مدیر منطقه دو منصوب کرد.
ایشان مرز بین منطقه ۱ ومنطقه ۲ شهری را از سمت جنوب به شمال شهرعنوان کرد و اظهار داشت: منطقه یک با مساحت حدود ۱۵۹۳ هکتار و با جمعیتی بالغ بر ۱۲۵۷۵۳ نفر بوده که دارای تعداد ۵۹۴۲ باب مغازه وتعداد ۲۷۳۰۱ واحد بلوکهای آماری و تعداد ۴۸ مرکز آموزشی به مساحت حدود ۲۵۹۸۰۰ مترمربع و مساحت کل فضای سبز بالغ بر ۲۲۱۵۴۲ مترمربع و تعداد ۳۰ اداره و در مجموع در ۱۱ محله میباشد .

مهندس عسکری همچنین در خصوص مشخصات منطقه دو نیز گفت: در منطقه ۲ با حدود اربعه مشخص به مساحت حدود ۱۷۰۷ هکتار با جمعیتی بالغ بر ۱۲۵۸۸۵ نفر با تعداد کل مغازه ۴۴۱۷باب و تعداد کل بلوکهای آماری ۳۶۳۵۹ واحد و تعداد ۵۹ مرکز آموزشی به مساحت حدود ۳۷۲۶۸۴ مترمربع و مساحت کل فضای سبز بالغ بر ۸۴۸۹۳مترمربع و تعداد ۲۱ اداره و در مجموع در ۱۱ محله  میباشد.

وی در تکمیل سخنانش بیان داشت: ضلع شمالی شهر بابل به عنوان منطقه یک و ضلع جنوبی به عنوان منطقه دو تقسیم بندی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين