امروز : دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/17 - 16:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان
دریکی از هیاتهای عزاداری شهرستان بابل سخنرانی دعوت شده است که رابطه تنگاتنگ با رهبران جریان تشیّع انگلیسی در داخل دارد

مبلّغ تشیّع انگلیسی؛ سخنران یکی از هیئت‌های بابل!/تصاویر و صوت

به گزارش بابل نوین به نقل ازسفیرهراز ، تشیّع انگلیسی مروج شیعه جعلی، بی‌مغز و تو خالی است که با هزینه مبالغ بسیار زیاد به تبلیغ آن نوع از اسلام و تشیعی می‌پردازد که مورد تایید هیچ کدام از مراجع عظام تقلید نیست و دقیقاً نقطه مقابل اسلام ناب محمدی (ص) است.

این جریان نه‌تنها کمکی به دین مبین اسلام نکرد بلکه با ترویج اعمالی چون قمه‌‌زنی و عزاداری روی خار، موجبات وهن مذهب پویای تشیع را فراهم کرد.

رهبر معظم انقلاب بارها راجع به این نوع تشیع به مسلمانان تذکر دادند و این نوع تشیعی که از لندن و امریکا تبلیغ می‌شود را مضر دانستند و محکوم کردند.

سردمداران این تفکر مانند عروسک خیمه‌شب‌بازی در دست استکبار جهانی، با تاخت و تاز به مساله بسیار مهم وحدت مسلمین، فحاشی و هتاکی به مقدسات دیگر مذاهب و توهین به پیروان این مذاهب، هم راستای با اهداف دشمنان اسلام، به‌دنبال ایجاد تفرقه میان صفوف مسلمین هستند.

با فرا رسیدن ماه محرم متاسفانه در یکی از هیئات عزاداری شهرستان بابل از سخنرانی دعوت شد که رابطه تنگاتنگ با رهبران جریان تشیع انگلیسی در داخل دارد و در حسینیه‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای این فرقه، به سخنرانی می‌پردازد.

این افراد، جریان تشیع انگلیسی یا به عبارتی فرقه شیرازی را در داخل با هزینه مبالغ سنگین در هیئت‌های عزاداری و در خارج با شبکه‌های ماهواره‌ای متعدد مدیریت می‌کنند.

نکته حائز اهمیت این است که این هیئت با دعوت از مداح مشهور کشوری مسلما جمعیت زیادی را به جلسه خود می‌آورد و این جمعیت که بخش اعظمی از آن را جوانان تشکیل می‌دهند باید پای منبر سخنرانی بنشینند که بارها و بارها در سخنان خود مساله وحدت را محکوم کرد و با توهین به مقدسات و پیروان دیگر مذاهب، نشان داد که شفاف و بی‌پرده از مبلغان تشیع انگلیسی است.

در نتیجه این امر مسئولان هیئت مذکور عمدا یا سهوا زمینه انحراف اعتقادی شنوندگان را فراهم می‌کند؛ جا دارد مسئولان و دلسوزان دیار علویان مراقب این‌گونه تحرکات باشند تا دامن این خاک که همیشه مدافع اسلام ناب محمدی (ص) بوده و هست، لکه‌دار نشود.

لینک کوتاه سخنرانی احمدی‌اصفهانی که در آن به اهل سنت توهین و به مساله وحدت مسلمین حمله می‌کند.

دیدگاه بینندگان
  • از شهر بهارنارنج

    تاریخ : 18 - اکتبر - 2015

    ای کاش مذهبیون شهر در مورد بدعت های و رقم های چند صد میلیونی که اون مداح مشهور گرفتند هم کمی غیرت به خرج می دادند


    پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين