امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/10/17 - 16:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان
ا محوریت معرفی غواصان دوران دفاع مقدس اولین بازی تلفن همراه ویژه شناسایی و تخریب در دوران دفاع مقدس

اولین بازی تلفن همراه ویژه شناسایی و تخریب در دوران دفاع مقدس

بابل نوین: استفاده از ظرفیت بازی های تلفن همراه به عنوان یکی از فراگیرترین رسانه ها و اختصاص دان بخش زیادی از اوقات فراغت کودکان و نوجوانان به خود، بستر مناسبی برای معرفی شهدا و انتقال ارزش های دفاع مقدس به مخاطبین خود می باشد. بازی “نبرد هور” یک سرگرمی مناسب و منطبق بر ارزش های دینی و ملی برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان ایرانی است که بر اساس پژوهش و مصاحبه با رزمندگان دوران دفاع مقدس توسط  استودیوی بازی سازی و سرگرمی های ایرانی اسلامی “مهاد” و با حمایت های مادی و معنوی “سازمان فضای مجازی سراج ” در تابستان ۹۴ تولید و عرضه گردیده است.

معرفی بازی:

بازی نبرد هور، یک بازی دو بعدی (و سه مرحله ای) است که در محیط هور، نیزار و آبراهه طراحی شده و کاربر در هر مرحله دو ماموریت شناسایی (به عنوان یک رزمنده غواص) و  تخریب مواضع شناسایی شده (به عنوان رزمنده سوار بر قایق ) را بر عهده دارد. در مجموع می توان ۶ مرحله مجزا از هم را برای این بازی در نظر گرفت.

ویژگی ها و امتیازات خاص بازی:

کاربر ضمن بهره مندی از جذابیت های بازی با عبور از موانع دشمن، شناسایی مواضع دشمن، درگیری، جنگ و تخریب مواضع دشمن ، اطلاعات و آموزش های ویژه ای در خصوص غواصی، لوازم غواص، روشهای شناسایی و … به دست خواهد آورد.

علاوه بر این کاربر می تواند با اطلاعات مهمی در خصوص عملیات های بزرگی که غواص ها نقش مهمی در انجام آن ها داشته اند، شهدای غواص، مهارت ها، توانمندیها و مشکلات رزمندگان غواص نیز آشنا شود.

تقدیم به شهدای دفاع مقدس ، خصوصا ۱۷۵ شهید غواص عملیات کربلای ۴

برای دریافت و نصب بازی اندرویدی ” نبرد هور” میتوانید به آدرس MehadRasaneh.ir مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين